Jump to content

Usui kimin nesi?

stingbull

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 91
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ben mangada okumuştum gerçektende dediğiniz gibi çok gizemli :DD okurken kafam allak bullak oldu ama size bildiğim kadarını yazıyım usuinin annesi  dünyayı gezmeye başlar ve japonya da bir adamı sever

Bende çok merak ediyorum Bleachdeki Shinigami Kralından daha gizemli bir yaşantısı var neredeyse. Mangasını hiç okumadım ama 2. sezon çıksa ve Usui hakkında biraz daha bilgi verilse iyi olur.

Bölümlerden birinin altında bir üye paylaşmıştı. Paylaştığı sitede yazıyordu. Ben onun yalancısıyım. :D Zaten anime çok yarım bitti. Her ne kadar bu gizem Usui'ye ayrı bir hava katsa da biraz öğrensek

Bölümlerden birinin altında bir üye paylaşmıştı. Paylaştığı sitede yazıyordu. Ben onun yalancısıyım. :D Zaten anime çok yarım bitti. Her ne kadar bu gizem Usui'ye ayrı bir hava katsa da biraz öğrensek fena olmazdı. :D

Aynen Katılıyorum Itazura Na Kiss Serisi gibi Evlenselerdi flan süper olurdu 2. 3. sezon gelsin istiyorum

Wayy işte bu iyi bir cevaptı. Erkek adam sevdiğini sahiplenir tarzında olmalı onu korumalı ondan önce kendisi birşeyler yapmalı :D Aynen Usui yerine misaki kavga ederse Usui kendini camdan aşağı atsın... :D

İmzandaki fotoyu çok seviyorum ya :( Allah'ım ne kadar yakışıklı bir çocuk :D  :-*

Konu bir ara Başka yere uçtu ha :D

2.ci sezon 25 nisan 2013 'te çıkacak deniliyor hatta imzalmışlar bile :)

Bipppppp  Doğru olmayan bilgi kaynağı  03.mayıs.2014  ve hala 2. sezon yok !

2. sezon full usui nin geçmişi olacak zaten... :D tahminim o yönde... :D

Öyle olsada izlerim :D

Biri nisan biri mayıs demişte ağustosdayız huhu ..?

2014 deyiz

Bende bir ara ingilizce mangasına baktığımda bittiğini görmüştüm,Türkçe çeviri yavaş ilerliyor ben ingilizce den bakıyorum o yüzden :D 

Mangaya geçmedim ben amma Çok merak ediyorum ne olucak sonunda tatlı bir Fransız Öpücüğü ile bitmişti seri  :wub:

( Not :  bu kadar alıntı yapıp Uzatma sebebim 100. iletim olması ( Dip not : Fazla Hecan yaptım FC'em açılacak :D ) :) )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

öncelikle alıntı yaptığın tarihlere bir bak sırf 100 ileti olsun diye saçmalamanın ne gereği var ayrıca bu kural adminler tarafından esnetilme hakkına sahip yani ben 100 ileti yaptım istediğim konuyu açarım yok uyarını verdim tekrarlarsan banlanman yönün de istekde bulunacağım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

ben mangada okumuştum gerçektende dediğiniz gibi çok gizemli :DD okurken kafam allak bullak oldu ama size bildiğim kadarını yazıyım usuinin annesi 

dünyayı gezmeye başlar ve japonya da bir adamı sever ama adamda evlidir bu yüzden yasak aşk yaşarlar ve usui doğar sanırsam büyükbabasıydı onu saklar çünkü kimseye duyurulmaması gerekmektedir bu yüzden şehirden uzak bir yerde büyür ve okula gitmez evde eğitim görür ama lise çağına geldiğinde annesi babası büyükbabasında filan işte izin alır ve liseye gider liseyide rastgele seçer (rastgele dediğimide mangayı okuyan varsa anlar :DD) ondan sonra ilk arkadaşı misaki olur :)) ( bu arada annesi yarı japon yarı ingiliz , babasıda japondur yani usui çeyrek ingilizdir ahahaha :DD)  uzun oldu ama inş yardımcı olmuştur manganın 80. bölümünde evleniyorlardı heralde ama daha manga türkiyede 69. bölümde :((

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

usui uzaylı diye bir öne sürüm atabilirim :c ama genelde romantizim animelerinde karakterin ailesinde sorun yoksa veya çok zengin değilse göstermiyorlar :V veya sonradan çıkartıyorlar

:/ ne diyim bir kısımda haklısın ama mangada abisi olduğunu söylemişler zaten birşey çıkarırlar eninde sonunda

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

ben mangada okumuştum gerçektende dediğiniz gibi çok gizemli :DD okurken kafam allak bullak oldu ama size bildiğim kadarını yazıyım usuinin annesi 

dünyayı gezmeye başlar ve japonya da bir adamı sever ama adamda evlidir bu yüzden yasak aşk yaşarlar ve usui doğar sanırsam büyükbabasıydı onu saklar çünkü kimseye duyurulmaması gerekmektedir bu yüzden şehirden uzak bir yerde büyür ve okula gitmez evde eğitim görür ama lise çağına geldiğinde annesi babası büyükbabasında filan işte izin alır ve liseye gider liseyide rastgele seçer (rastgele dediğimide mangayı okuyan varsa anlar :DD) ondan sonra ilk arkadaşı misaki olur :)) ( bu arada annesi yarı japon yarı ingiliz , babasıda japondur yani usui çeyrek ingilizdir ahahaha :DD)  uzun oldu ama inş yardımcı olmuştur manganın 80. bölümünde evleniyorlardı heralde ama daha manga türkiyede 69. bölümde :((

Ben oraları anlıcam diye kafam allak bullak olmuştu o kısımlarda. Neyse sonra anladım ama Usui aile tarafından dışlanıyor sonuç olarak yalnız büyütülüyor.

Yalnızlığı burdan geliyor. Zaten Usui'nin gizemini çok merak ettiğim için  devam ettim mangaya. Mangasını okumak zahmetliydi ve türkçe çevrisi geç çıkıyordu. Manganın türkçe çevrisi daha geçen yaz bitti hatta. Mangada çok olaylı ama animede izlemek daha keyifliydi bence. Ben animesinin gelmesini isterdim korsan satış olmasaydı. :( Birde animede finale kadar bir türlü öpüşüp sevgili olmamışlardı mangada sürekli öpüştüler finale kadar. Tam yerinde kestiler şahsen tam romantizm, tam anlamıyla başlarken bitirdiler. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Biraz da ben bahsedeyim. Manganın sonuna kadar okudum. Yani her şeyi bilyorum. Usui'nin adı farklıdır. Gerçek adı Usui Walker Takumi gibi bir şeydi tam hatırlamıyorum. Yani bizim Usui yarı japon yarı ingiliz'dir. Bunlar evlendikten sonra Usui karısı Misaki'yi kucaklar ve Amerikaya doğru kaçarlar. Ve mangada böyle bitti.

Mutlu Son.... :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.