Jump to content

Usui kimin nesi?

stingbull

Önerilen İletiler

Evet merak edilen bir konu olarak sormak istiyorum. Usui Kimdir ?

Animede gördüğümüz kadarıyla ailesini hiç görmedik. Tek başına bir apartmanın en üst katında yaşadığını biliyoruz. Kardeşi, abi ablası da yok gibi. Animelerin bitiş videoları tamamen onun üzerine kurulu gibi olmasına ragmen ailesi hakkında hiçbir bilgi verilmemiş. Bitiş videolarını izlediyseniz bir bölümünde annesinin kapıda bavuluyla giderken ki bi görüntüsü vardı. Ve Usui büyük bahçeli bir evde yaşıyor gözüküyordu. Neden Usui hakkında bilgi hiç verilmedi yada ailesi buna dahil edilmedi acaba... yoksa devamı gelicek mi dersiniz bu animenin...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 91
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ben mangada okumuştum gerçektende dediğiniz gibi çok gizemli :DD okurken kafam allak bullak oldu ama size bildiğim kadarını yazıyım usuinin annesi  dünyayı gezmeye başlar ve japonya da bir adamı sever

Bende çok merak ediyorum Bleachdeki Shinigami Kralından daha gizemli bir yaşantısı var neredeyse. Mangasını hiç okumadım ama 2. sezon çıksa ve Usui hakkında biraz daha bilgi verilse iyi olur.

Bölümlerden birinin altında bir üye paylaşmıştı. Paylaştığı sitede yazıyordu. Ben onun yalancısıyım. :D Zaten anime çok yarım bitti. Her ne kadar bu gizem Usui'ye ayrı bir hava katsa da biraz öğrensek

Bildigim kadariyla mangasinda bir abisi var. Kesinlikle devami gelmeli ama ben pek umitli degilim. Aslinda cok fani var ciksa aninda izlerim. ;D

abisi varmıymıs mangasınıokumadıgım için bilemiyorum o konuyu bakmam lazım anlamadıgım diger konuise bitislerde hep Usui yi yada ailesiyle ilgili anılarını göstermlerine ragmen ailesiyle ilgili hiçbirşey animeye aktarılmamıs olması...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bölümlerden birinin altında bir üye paylaşmıştı. Paylaştığı sitede yazıyordu. Ben onun yalancısıyım. :D Zaten anime çok yarım bitti. Her ne kadar bu gizem Usui'ye ayrı bir hava katsa da biraz öğrensek fena olmazdı. :D

aynen bu konuda sana katılıyorum usui sonuçta ana karakterlerden birisiydi. ama nerdeyse sadece misaki ye olan ilgisi gösterildi. ailevi hali hiç aktarılmadı. tamam tek basına yasıyor ama animenin bir bölümünde denildiği gibi gizemli bir karakter oldu. ana karakterlerin gizemli olması bizide merak ettiriyor. devamı gelicek mi sorularına yol açıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2. Sezonu olacakti ama iptal ettiler ve buyuk ihtimalle gelmez. Turkce mangasi var mi varsa nereye kadar acaba :S Bence Beth guzel ingilizcesiyle okuyup yada son bolumu okuyup ozet gecebilir. :D :-*

Bakarız, sonra.. Şimdi çok üşeniyorum. Ayrıca şuan kendi aşk sorunlarımla meşgulüm. 8)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.