Jump to content

Kuroko no Basket

Misafir Pyskhe

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Kuroko, Mucize Oluşum diye bilinen efsanevi ortaokul basketbol takımının bir üyesidir. Her ne kadar kendisi başkaları tarafından farkedilmeyen, görülmeyen birisi olsa da takımın esas beşlisi onun en iyi oyuncu olduğunu kabul etmiştir. Lise takımına katıldığında herkes onu çok küçük, güçsüz ve dikkatten kaçan birisi olarak bulmuş ve şaşırmıştır.
Kagami ise doğuştan yetenekli, Amerika'da eğitim görmüş bir basketbol oyuncusudur. Mucize oluşumun üyelerini yenerek Seirin'in ve Japonya'nın en iyi oyuncusu olmak istemektedir. Kuroko da ona yardım edeceğine söz verir...

Anime yılı : 2012
Bölüm sayısı : 25

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çevirisini mi yapıyosunuz... Arkanıza yastık falan ister misiniz? Sıcak bi' şeyler? :D

Şahsen şu son zamanlarda izlediğim animeler içinde beni en çok sürükleyeni. 20 dakika ne ara geçiyo anlamıyorum. Öyle olmiycak gibi ama keşke 100+ bölüm falan sürse. :-X

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
Bu animeyi izlerken gerçek basketbol maçı izler gibi heyecanlanıyo insan :D Bence gayet güzel bir anime ilk başlarda basketbol konulu bir animenin vasatın altında olacağı önyargısı vardı ama izleyince bu fikrim tamamen değişti.Herkesin izlemesini tavsiye ederim özellikle basketbol severlerin.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.