Jump to content

"Supernatural" Anime Oluyor


schneizeL

Recommended Posts

  • Yöneticiler

Resmi ekleyen

Amerika'nın ünlü TV serisi Supernatural, yapımcı şirketi olan Warner Bros'un Japonya resmi sitesinden yapılan duyuruya göre Ocak 2011 tarihinden itibaren "özel bir proje" olarak yayınlanacak. Projenin resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Websitede yapılan açıklamaya göre anime daha önce görülmemiş bir konu üzerinde işlenecek.

Resmi ekleyen

Güncelleme 1: Anime yapımcı firmalarından olan MADHOUSE bugün sitesinde yaptığı bir duyuruyla Warner Bros stüdyolarının TV serisi olan diziyi "Supernatural the Animation" adıyla animeye uyarlayacak. Dünyaca ünlü bir yabancı TV serisinin Japon anime stüdyoları tarafından animeye uyarlamasının ilk örneğini teşkil ediyor.

Serinin Blu-ray ve DVD satışları Japonya'da Warner Home Video tarafından 12 Ocak 2011 tarihinden itibaren satışa sunulacak.

Güncelleme 2: "Animeanime.jp" websitesinden yayınlanan habere göre anime, TV serisinin ilk iki sezonunu kapsayacak şekilde 22 bölümden oluşacak ve ilk volume 12 Ocak tarihinde ilk 2 bölümün yayınlanmasıyla başlayacak. "3-12" bölümler arasını kapsayan "Set 1", 2 Şubat; "13-22" bölümleri içeren "Set 2" ise 6 Nisan tarihinde satışa sunulacak. (Satış tarihlerinde değişiklikler yaşanabilir.)

Anime, TV serisinin en iyi bölümlerinin yeniden yapımı olmakla kalmayıp orijinal seride yer almamış sahneler, bölümleri de kapsayacak. Ki bu bölümler; Winchester Kardeşlerin çocukluğu, animeye özgü düşmanlar ve TV serisinin yan karakterleri üzerine kurulu hikâyeler.

Supernatural 'ın yaratıcısı Eric Kripke de anime projesinin başındaki isimlerden biri olacak.

Kaynak: ANN

Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Süpernatural fanı sayılırım bu haberi ilk duyduğumda beni çok sevindirmişti ama izledikten sonra pekde sevdim diyemem çünkü bütün bölümler filmiyle aynı yaptıkları sadece filmdeki karakterleri anime etmek hiçbi farklı bişey yok :)

Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Süpernatural fanı sayılırım bu haberi ilk duyduğumda beni çok sevindirmişti ama izledikten sonra pekde sevdim diyemem çünkü bütün bölümler filmiyle aynı yaptıkları sadece filmdeki karakterleri anime etmek hiçbi farklı bişey yok :D

Bu bir bakımada iyi aslında çünkü blade'inki değişikti de ne oldu kendine göre güzel ama normal hikayeden farklı olduğundan insanın zevki kaçıyor .
Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.