Jump to content

Bankaisi Görülmemiş Kaptanlar Bankai Açarsa !!?? (Tahmin)

Beyond Birthday

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

manga da sadece sesimi duyabiliyor musun gibi bir şey söyledi ve diğer arc a geçildi :D malum tite kuba sensei nin bile düşünmesi gerekiyor :D zaraki nin bankaisini

benim kişisel tahminim zarakinin shikaisini normal bi kaptanın bankaisinin solda sıfır bırakacağı şeklinde ama bankaisini göstereğini sanmıyorum tite reisin vede ichigonun yeni bi bankaisi vede kılıcı olacakmış gibi bi hissiyatımda var ama en çok Shunsui Kyōraku'nun bankaisini merak ediyorum büyük bi alana hükmeden gölge olduğunu düşünüyorum :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim kişisel tahminim zarakinin shikaisini normal bi kaptanın bankaisinin solda sıfır bırakacağı şeklinde

sen zaraki'yi esas oğlan yaptın iyice, burada esas oğlanımız ichigo :P birde diğer kaptanları solda sıfır bırakırsa ne anlamı kalır kaptanların ve Bleach'in :blink: zaten çoğunun bankai'si muhallakta hepsi tam gücünü daha göstermedi ;) hitsugaya daha geliştiriyor bankai'sini tam gücüne ulaşamadı kendiside diyor bunu zaten, Mayuri gelişim manyağı biliyorsun ondan da süpriz bekliyorum. kyouraku'nun,Ukitake'nin,Urahara'nın bankai'si muhamma daha ;) Renji daha yeni bankai sahibi ondan da birşeyler gelir, Byakuya'nun da dönüşü muhteşem olacakmış gibime geliyor :wub:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:D haklısında bence bleachte esas olan diye bi kavram yok yani ben kısacası öyle düşünüyorum çünkü tite kubo ortaya çıkardığı bütün karakterleri ana karakter kadar ortaya sunuyo, zarakiyi fazla abartmamın nedeni eskiden kendini sınırlıyordu artık sınırı ortadan kalktı bu bir, ikincisi eski sınırlarıyla kaptanların shikaisini çok rahat karşılayabilecek güçteydi şimdi zarakininde shikaisi ve bankaisi olucak o yüzden mükkemmel bişey olarak bekliyorum açıkcası zarakiden çok şey bekliyorum ben :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.