Jump to content

Bleach bittiğine göre Dünya 3. sü kim olmalı

Beyond Birthday

Dünya 3. sü  

39 oy

1. 1. Dünya 3. sü

• Fairy Tail
      33
    • Yugioh Zexal
      1
    • Avatar The Last Airbender: Legend of Korra
      2
    • Prince of Tennis II
      2

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Bleach başlar mı tekrar bilinmez aynı şey artık Ft içinde geçerli

Tercihim Toriko dan yana ama gel gör ki çevirisi kaplumbağa hızında ilerliyor bu şekilde ülkemizde zor fan edinir ama japonya da oldukça sevilmiş bir seri olduğunu duydum izlediğim bölümler kadarı da oldukça güzel bir seri manga satışını bu yıl görürüz artık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

vala hacı bu 3 büyük muhabeti türkiye de populerlik açısından bakılıyor bana göre bleach ve naruto da 3 büyük değil ama en çok beğenilen 3 anime 3 büyük oluyor o yüzden fairy tail gönülerin 3.büyüğü ise gintama tabi benim 3 büyüğüm veritas one piece berserk tir. Seinen okurum genelikle veritas mesela alayına bin basar ama gel gör ki animesi yok berserkte ise mangakaya olan oldu. Şu an shoenen olarak en iyisi one piece en azından okuyucusu kitlesinin yaş kitlesi elit ortamı güzel şu an toriko da çığır açtı güç dengeler one piece den bile iyi diyebilirim. Japonyada çok sevildi zaten animesini tavsiye etmem ama aslında hiçbir serinin animesini tavsiye etmem birşeyin kalitesini mangadan anlarsınız 15-20 sayfalık mangaya 20 dakikalık görüntü çıkaran animeye değil manga bakımından 3.büyük(manga diyince naruto kafadan gider zaten ama kalsın)toriko

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.