Jump to content

Bakuman Tanıtım(Manga)

Manga-ka

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

(bu ikili ortak Death Note adlı manganın da yazarı ve çizeridir)

Yazar:Ohba Tsugumi

Çizer:Obata Takeshi

Durum:Devam etmektedir

Tür:Komedi,Drama,Romantik,Okul,shounen,Hayattan kesitler

benim favori mangalarımdan biri zaten çok çok çok çok çok az var bu da bi tanesi XD

yorum yapma bile hemen git oku hatta açıklama da yapmıcam git oku XD

tabi yapıcam konuyu beleşe açmadık heralde XD

Resmi ekleyen

mangaka olmak benim gibi çok az insanın aklına koyupta çabaladığı bi meslek (daha mangaka olmadım ama olacam yani olurmu falan demeyin garantisi var o derece XD),ve bu konu üzerinde de çalışan iki gencin hayat hikayelerinden oluşan bir mangadır kendisi...çok güzel yani anlatmıyım xD direk git oku...ama anlatıcam

hikaye şu...ben mangaka olmak istiyorum bu mangakalar da benim hayat hikayemi çalmış buraya koymuş çizmiş...yani benim yaşayacağım şeyleri okuyacaksınız XD

gerçek hikaye altta

Mashiro diye bi süper ötesi bi karakter var (gerçek hayatta o ben oluyorum xD) amcası mangakadır ama vefat etmiştir(benim amcam mangaka değil ama gençti bıraksan belki mesleği mangaka olabilirdi bilmiyorum...ama amcam vefat etti yani)...bu gençte benim gibi lise hayatını sıradan bitirip sıradan bir iç istiyo çünkü aileden gelen baskı da var...bu genç birgün okulda defterini kaybediyo (ben daha kaybetmedim ama an meselesi) evde fark ediyo (evdeyim hala kaybetttiğim bişey yok) sonra okula dönüp baktığında Akito Takagi adlı snıf arkadaşını (benim arkadaşım yok) defterini tutarken görüyo ve orada geçen konuşmalardan sonra bu iki genç ortak olarak manga işine soyunuyo ve kız işide var (gerçi benimde manga için ortağım var ama muhtamelen yalnız devam edicem çünkü hiç yardımcı olmuyo ve bu işe soyunmayacam giyinikte yapabilirim...yani tek sorun benimde bi kız bulmam XD)

Resmi ekleyen

mangaka olmak ne kadar zor hayal bile edemezsiniz o yüzden okuyun ve yapabileceğiniz kadar öğrenin

bende yakında bu yollardan geçicem XD sonra doya doya mangamı okursunuz xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.