Jump to content

KONTAKT 2

Merlin

Önerilen İletiler

KONTAKT yeniden karşınızda! Hem de bu sefer iki gün! İki katı KONTAKT, iki katı eğlence!

30 Haziran - 1 Temmuz tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Kongre Merkezi'nde buluşuyoruz!

KONTAKT öğrencilerin, her yaştan bağımsız kültür etkinlikleriyle ilgilenenlerin, FRPNET'in, Wizards of İstanbul'un ve çok daha fazlasının katılımıyla; Yıldız Teknik Üniversitesi’nin sağladığı 3000 metrekareden büyük bir alanda ve yüzlerce katılımcıyla gerçekleştirilecek olan Türkiye’nin en geniş çaplı alt kültür etkinliğidir.

Etkinlik alanında ağırlıklı olarak FRP oynanacak, cosplay yapılacak ve yarışmalar düzenlenecektir. Cumartesi günü kendi cosplay yarışmamız, Pazar günü ise EuroCosplay etkinliğinin ön elemeleri olacaktır. Pazar günkü yarışmayı kazanan talihli katılımcımız, Londra'daki EuroCosplay yarışmasına katılmaya hak kazanacaktır!

Türkiye’de alt kültür alanında edebiyat, oyun, kostüm gibi yazılı, görsel, etkileşimli her türlü faaliyet ile tanışmak isteyen her yaştan insanı KONTAKT’a bekliyoruz. Türkiye’nin alt kültür alanında üretim yapan oyun geliştiricileri, yayınevleri, çizerleri, yazarları ve daha niceleriyle tanışma imkanı da KONTAKT’ta sizleri bekliyor!

30 Haziran-1 Temmuz'da gerçekleşecek olan convention kâr amacı gütmemektedir. Güvenliğin sağlandığı, yiyecek ve içecek konusunda rahat edeceğiniz etkinliğe katılım biletlidir, bilet ücreti iki gün için 15 TL’dir ve bu para tamamen etkinlik masrafları için harcanacaktır. YTÜ Davutpaşa Kampüsü’ne Aksaray-Havaalanı(M1) metrosu ile kolayca ulaşabilirsiniz.

http://www.facebook.com/altkultur.KONTAKT

http://www.facebook.com/events/409657632407173/

Daha fazla bilgi için burdaki sayfaya ve etkinliğe bakabilirsiniz.Bu sene katılmayı planlıyorum böyle bir etkinliğe

İlk kez gidiyorum açıkcası heyecanlıyım  :D gidicekler varsa türkanime adı altında toplanalım derim  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.