Jump to content

Sinema - Dizi [Duyuru!]

Misafir MaRMaReX

Önerilen İletiler

Çoğu kişi beni bu konuda dışlıyor -.- Fight Club 'ı izlemedim ben :ph34r: Book Thief ' izledim ama B)

PS: Bende sana güzel iki tane öneriyim...Kadın Kokusu ve Yaşam Şifresi ( Gerçi bu bilimkurgu ama çok güzeldi :wub: Bilimkurgu hastası ben :P )

İzledim ben onları çoktan... :D Ama Fight Clup'ı izlemediysen daha hiç filim izlemiş sayılmazsın :p Mutlaka birgün izle... :d

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İzledim ben onları çoktan... :D Ama Fight Clup'ı izlemediysen daha hiç filim izlemiş sayılmazsın :P Mutlaka birgün izle... :D

Yaaa o biraz bende etkiye tepki oldu :unsure: Çok arkadaşım izle diye baskı urunca ters tepti...

Hmmm izledin demek film kültürü olan insanları severim B) Jumanji ve Prestij de güzeldir :D

Bunlarıda izledim dersen nedense izlemediğin bir film çıkarasıya kadar bu konuyu hortlatabilirim :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaaa o biraz bende etkiye tepki oldu :unsure: Çok arkadaşım izle diye baskı urunca ters tepti...

Hmmm izledin demek film kültürü olan insanları severim B) Jumanji ve Prestij de güzeldir :D

Bunlarıda izledim dersen nedense izlemediğin bir film çıkarasıya kadar bu konuyu hortlatabilirim :ph34r:

Prestij'i izledim ama Jumanji'yi izlemedim daha ama bugün bakarım -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

Kokuhaku (Confessions / İtiraflar); 2010 yapımı Japon Gerilim, Drama.. 

İMDB puanı 7,9/10

Film; kaza sonucu öldüğü söylenen küçük kızının, aslında cinayete kurban gittiğini düşünen ve cinayeti işleyenleri bularak, onlara akıl almaz bir ders veren-ki bunlar kadının henüz ortaokullu öğrencilerinden ikisidir-, bir annenin intikamını anlatıyor. ben çok beğendim umarım sizler de beğenirsiniz.. 

Filmin trailerı;

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Genellikle film izlerim dizilere hiçbir zaman ilgim olmadı. En son izlediğim : Final Destination (Son Durak) 5.
Dikkatinizi çekerim biraz sıkıntılı bir seridir yani gece uyuyamazsınız falan yani şimdiden söyliyim. -.-' İzleyecek olanlara serinin en başından başlamalarını öneririm. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

RETURNER = RİTÂNÂ

returner.jpg

Yönetmen: Takashi Yamazaki
Ülke: Japonya
Tür: Aksiyon – Macera – Bilim-Kurgu
Vizyon Tarihi: 31 Ağustos 2002 (Japonya)
Süre: 116 dakika
Senaryo: Kenya Hirata – Takashi Yamazaki
Müzik: Akihiko Matsumoto
Görüntü Yönetmeni: Akira Sako – Kôzô Shibasaki
Yapımcılar: Chikahiro Ando – Toru Horibe – Akifumi Takuma

Oyuncular:
Takeshi Kaneshiro = Miyamoto rolünde
Anne Suzuki = Milly rolünde
Kirin Kiki = Xie rolünde
Goro Kishitani = Mizoguchi rolünde

Yukiko Okamoto = Dr. Yagi rolünde

2085 yılında dünya “Daggra” adı verilen uzaylı bir türün işgali altındadır. Gelecekten gelerek zaman kapısından geçen Milly, yaratıkların dünyayı işgal etmesine neden olan olayı bulup engelleyebilecek midir? 

Film 2002 yapımı olmasına rağmen bence çok hoş bir film.. izlemenizi tavsiye ederim :) JNST

Ve bu da TRAİLER:

Bu arada Suna abla tavsiye ettiğin filmlerin hepsini izledim bir Kore komedi dizi-film meraklısı olarak. devamını bekliyorum : :Dçok güzeldi hepsi de : :) teşekkürler..

200 Pounds Beauty / Şişman Sevgilim / 2006 / Güney Kore

VImpX.jpg

icomA.jpg

Yapım: 2006 ~ GüneyKore
Tür: Komedi , Romantik
Oyuncular: Ah-jung Kim , Jin-mo Ju , Beom-su Lee , Dong-il Song , Han-wi Lee
Yönetmen: Yong-hwa Kim
Senaryo: Yong-hwa Kim , Hye-yeong No , Yumiko Suzuki
Süre: 2 saat

Konusu:

Hanna, Koreli popüler şarkıcı Amy için dudak senkronizasyonu yapan vokalistdir.Gizli aşkı Sang-ju'nun Amy'ye onu aşağılayıcı sözlerini duyana kadar o fiziksel görünüşünü daima gözardı etmiştir.Artık .Hanna yaşadığı yıkımın ardından 100 kiloluk bedenini değiştirmeye karar verir.Geçirdiği bir dizi estetik operasyon ile yepyeni bir görünüşe kavuşur.Sahte bir kimlikle yeniden Sang-ju'nun karşısına çıkar.Ancak bu baş döndüren güzelliği ile Sang-ju'nun kalbini kazanabilecek midir?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.