Jump to content

Sinema - Dizi [Duyuru!]

Misafir MaRMaReX

Önerilen İletiler

Misafir MaRMaReX
Bu bölümde günlük izlediğimiz, sevdiğimiz filmleri, dizileri paylaşıcağız. İzleyip beğendiğiniz bir film mi var ? Burada paylaşın. Bizde izliyelim. Paylaştığımız film, dizi vb. şeylerin kısa ''trailer'' olarak paylaşalım.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 11 ay sonra...

Daisy / Deiji / Papatya / 2006 / Güney Kore

Resmi ekleyen

Ufak bir yanlış anlaşılmayla değişen 3 yaşam.....Polislerin ve katillerin hiç bitmeyen kapışması, her polisin içinde katil her katilin içinde bir polis mantığıyla ilerliyor. Top10 kore listesinde her zaman varolabilecek çok güzel bir film. hani o mutlaka izlenesilerden.

Harika bir film. -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Resmi ekleyen

Yapım: 2004 ~ GüneyKore

Tür: Komedi , Romantik

Oyuncular : Seung-heon Song, Ki-woo Lee, Jung Da Bin, Jeong Woo, Jun-ha Jeong, Lee Min-hyeok

Yönetmen : Hwan-kyeong Lee, Lee Hwan-gyeong

Senaryo: Yeong-seok Kim, Hwan-kyeong Lee, Gwiyeoni , Lee Hwan-gyeong

Süre : 113 Dakika

Konusu

Ji Eun-song kızları kötü erkeklerin elinden kurtaran lisenin bıçkın delikanlısıdır. Bir gün okulun internet sitesinde çıkan, karıştığı bir olayla ilgili habere bizim sazan kızımız Han Ye-won maydanoz olup saçma salak sen kendini ne sanıyorsun tarzında bir yorum yazınca Eun-song kızın peşine düşer. Kız ondan kaçayım derken bir duvarın üstünden atlar ve tam da Eun-songun üzerine atlar ve onu yanlışlıkla öper. Meğer oğlanı öpen ilk kız oymuş (gerçekten oymuş!-filmi izleyenler bilir, bir seyirci olarak oğlan başından beri o olayı hatırlıyordu diye kabul ettim) ve kıza benimle evleneceksin der. O andan itibaren kız hiç de istemese de kız arkadaşı olmuştur bile.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

200 Pounds Beauty / Şişman Sevgilim / 2006 / Güney Kore

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Yapım: 2006 ~ GüneyKore

Tür: Komedi , Romantik

Oyuncular: Ah-jung Kim , Jin-mo Ju , Beom-su Lee , Dong-il Song , Han-wi Lee

Yönetmen: Yong-hwa Kim

Senaryo: Yong-hwa Kim , Hye-yeong No , Yumiko Suzuki

Süre: 2 saat

Konusu:

Hanna, Koreli popüler şarkıcı Amy için dudak senkronizasyonu yapan vokalistdir.Gizli aşkı Sang-ju'nun Amy'ye onu aşağılayıcı sözlerini duyana kadar o fiziksel görünüşünü daima gözardı etmiştir.Artık .Hanna yaşadığı yıkımın ardından 100 kiloluk bedenini değiştirmeye karar verir.Geçirdiği bir dizi estetik operasyon ile yepyeni bir görünüşe kavuşur.Sahte bir kimlikle yeniden Sang-ju'nun karşısına çıkar.Ancak bu baş döndüren güzelliği ile Sang-ju'nun kalbini kazanabilecek midir?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...

Arkadaşım Hoşgeldin Dizisi

Perşembe akşamları 22:30'da Kanal D den yada int. sitesinden izleyebilirsiniz....

Tolga Çevik ve Ezgi Mola her Perşembe izleyiciyi gülmekten kırıp geçirecek. Minik, Yönetmen ve Arkadaşlarına her hafta sahnede ünlü bir isim eşlik ediyor.

http://www.youtube.com/watch?v=Ye8JdAsqe9U

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hmmm sevdiğim film olarak...

Birde,

Sanırsam benim için oyunculuk çok önemli...Mesela Tom Hanks 'in Cloud Atlas filmide güzel keza Yeşil Yolda... :wub:

En son izlediğim film ise dün daha 10 dk ile Amazing Spiderman oldu...Daha tam başlayamadım :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hmmm sevdiğim film olarak...

Birde,

Sanırsam benim için oyunculuk çok önemli...Mesela Tom Hanks 'in Cloud Atlas filmide güzel keza Yeşil Yolda... :wub:

En son izlediğim film ise dün daha 10 dk ile Amazing Spiderman oldu...Daha tam başlayamadım :(

Dövüş kulübü yada kitap hırsızını öneririm izlemediysen oyunculuk diyorsun 10 numara oyunculuk ve konu var...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dövüş kulübü yada kitap hırsızını öneririm izlemediysen oyunculuk diyorsun 10 numara oyunculuk ve konu var...

Çoğu kişi beni bu konuda dışlıyor -.- Fight Club 'ı izlemedim ben :ph34r: Book Thief ' izledim ama B)

PS: Bende sana güzel iki tane öneriyim...Kadın Kokusu ve Yaşam Şifresi ( Gerçi bu bilimkurgu ama çok güzeldi :wub: Bilimkurgu hastası ben :P )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.