Jump to content

Anime Olmasa ?

Misafir MaRMaReX

Önerilen İletiler

Boş zamanlarımda yapacak bir işim olmazdı en fazla. Ben zaten canım sıkıldıkça anime izlediğim için fazla koymaz.

Edit; Bir daha düşündümde Bleach izlemiyor olsaydım harbi harbi büyük kayıp olurdu, Kurosaki'yi idol aldığım zamanlar olmuştu halada alırım, o ne olursa olsun vazgeçmeme, ayağa kalkma huyu takdir edilesi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 104
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1) Bilgisayarım ve hard diskim bomboş olurdu :) 2)Üzülünce kimsenin anlamadığı "nande nandebayyo datte datte bayyo  :'(" yerine başka bir şey söylerdim ve çok sıradan olurdu :D 3) Gözlerim daha sağl

Çok Basit bi soru Tabikide Anime yapardık :D :D :D

-Eğer anime olmasaydı sınıfta devamsızlık yüzünden kalmazdım. -ailem ayrıldığında morel kaynağı olan animeler olmasa belki İntihar edebilirdim. -Derslerim daha iyi olabilirdi belkide olmazdı çünkü evd

Benim açımdan bir şeyin değişeceğini düşünmüyorum çünkü uzun süredir anime izlemeyi bırakmış bir kızım. :depressed1-onion-head-emoticon: Yine yabancı dizi izlemeye devam eder, canım sıkılınca müzik dinler, ailemle olan tartışmalarımı son gaz devam ettirip kendi hayatımı kurma hayallerimle dolaşırdım etrafta. :admire2-onion-head-emoticon: Belki arada bir ders çalışırdım, belli mi olur? :ahaaah-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 sene sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.