Jump to content

Anime Olmasa ?

Misafir MaRMaReX

Önerilen İletiler

anime olmasaydı bilgisayara oturunca yapacak bir şey bulamazdım ve hayatım çok tatsız sıkıcı ve normal geçerdi kısacası hayatım kararırdı bilgisayarım bomboş olurdu yani anime resimlerim ve şarkılarım olmazdı onlar yerine hiç sevmediğim şarkılar ve resimler olurdu ve ayrıca anime izleyerek az da olsa japonca öğrendim diyebilirim iyi ki anime diye bir şey var

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 104
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1) Bilgisayarım ve hard diskim bomboş olurdu :) 2)Üzülünce kimsenin anlamadığı "nande nandebayyo datte datte bayyo  :'(" yerine başka bir şey söylerdim ve çok sıradan olurdu :D 3) Gözlerim daha sağl

Çok Basit bi soru Tabikide Anime yapardık :D :D :D

-Eğer anime olmasaydı sınıfta devamsızlık yüzünden kalmazdım. -ailem ayrıldığında morel kaynağı olan animeler olmasa belki İntihar edebilirdim. -Derslerim daha iyi olabilirdi belkide olmazdı çünkü evd

Lynx in dediğinden :( Kendimi aşağı atardım! :o

Bir kere dil bölümünde olamazdım, yabancı dilim gelişmiş olmazdı, okulda çok başarısız olurdum o yüzden. Hayallerim olmazdı. Forumdakilerde tanışamazdım.. Gerçi Allah bilir tabii. ::) Her şeyde bir hayır vardır derler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

Hala kişisel gelişim kitapları okuyor olurdum.Yine felsefeyle ilgileniyor olurdum ama animeler yokken ne yapıyordum bilmiyorum.Feyste yada onun gibi medyatik yerlerde boş boş takılıyor olurdum.

Animeleri keşfetmek müthiş birşey.Herşeyi siliyor kafanızdan amerikan kültürünü bile.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.