Jump to content

Anime Olmasa ?

Misafir MaRMaReX

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 104
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1) Bilgisayarım ve hard diskim bomboş olurdu :) 2)Üzülünce kimsenin anlamadığı "nande nandebayyo datte datte bayyo  :'(" yerine başka bir şey söylerdim ve çok sıradan olurdu :D 3) Gözlerim daha sağl

Çok Basit bi soru Tabikide Anime yapardık :D :D :D

-Eğer anime olmasaydı sınıfta devamsızlık yüzünden kalmazdım. -ailem ayrıldığında morel kaynağı olan animeler olmasa belki İntihar edebilirdim. -Derslerim daha iyi olabilirdi belkide olmazdı çünkü evd

Anime olmasa, animeden önce ne yapmaya devam ediyorsak onu yapmaya devam ederdik. Olmayan bir şeyin eksikliğini hissedemezdim/hissedemezdik.

Düşününce, izleyeceğimiz animeleri bile kendi zevklerimiz ve hobilerimiz doğrultusunda seçerek izliyoruz, haliyle anime olmasa; o hobileri başka bir şekilde yerine getirmeye devam ediyor olurduk.

Yani bir şey kaybetmezdik.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selam arkadaşlar ben yeniyim=) Soruya cevaben walla animeler olmasaydı gerçekten çok sıkıcı olurdu en son nezaman film izledim bilmiyorum=)

Bu arada hajime no ippo we kuroko bitince boşlukta kaldım tawsiye edebileceğiniz anime warsa sewinirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime olmasa, animeden önce ne yapmaya devam ediyorsak onu yapmaya devam ederdik. Olmayan bir şeyin eksikliğini hissedemezdim/hissedemezdik.

Düşününce, izleyeceğimiz animeleri bile kendi zevklerimiz ve hobilerimiz doğrultusunda seçerek izliyoruz, haliyle anime olmasa; o hobileri başka bir şekilde yerine getirmeye devam ediyor olurduk.

Yani bir şey kaybetmezdik.

kotam dolmuş beğeni tıklayamadım .düşüncelerime tercüman oldun tamda  aynı şeyleri düşünüyordum. :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.