Jump to content

Anime Olmasa ?

Misafir MaRMaReX

Önerilen İletiler

ANİME OLMASAYDI........

böyle birşeyi asla istemem ama sanırım benim için daha iyi olurdu.. Çünkü sırf anime izleyebilmek adına yapmam gereken birçok önemli şeyden taviz veriyorum, vaktimi derslerime ayırmam gerektiği aşikar ama animeden vazgeçemiyorum  :depressed1-onion-head-emoticon:

Hele bu sene üniye başlayınca çooook kararlı bir şekilde bırakmaya karar verdim ama bir hafta sürdü.... İlk vizede yaşayacağım ağır travmanın ardından bırakırım heralde (!) :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:  :ragecomic25:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 104
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1) Bilgisayarım ve hard diskim bomboş olurdu :) 2)Üzülünce kimsenin anlamadığı "nande nandebayyo datte datte bayyo  :'(" yerine başka bir şey söylerdim ve çok sıradan olurdu :D 3) Gözlerim daha sağl

Çok Basit bi soru Tabikide Anime yapardık :D :D :D

-Eğer anime olmasaydı sınıfta devamsızlık yüzünden kalmazdım. -ailem ayrıldığında morel kaynağı olan animeler olmasa belki İntihar edebilirdim. -Derslerim daha iyi olabilirdi belkide olmazdı çünkü evd

anime olmazdı

İşte beklediğim cevap...

Bilmiyorum animeden önce nasılsam öyle kalırdım. Kendimi geliştirmezdim. Koyun sürüsünün bir üyesi olarak kalırdım diye düşünüyorum. İyi ki karşılaşmışım animeyle. Arada bir bıktırsa da yeter bırakıyorum desem de D: yok vazgeçemiyorum. -,- Lanetli şey fsdlşfksd.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

-Eğer anime olmasaydı sınıfta devamsızlık yüzünden kalmazdım.

-ailem ayrıldığında morel kaynağı olan animeler olmasa belki İntihar edebilirdim.

-Derslerim daha iyi olabilirdi belkide olmazdı çünkü evde kitapların yüzüne bile bakmam.

-Daha sosyal biri olurdum. anime izlemek yerine Filim izlerdim.

-Yaşamak için güç veren bir şey bulamazdım.

-Kimseyi naruto gibi kendime örnek alamazdım.

-Küfür etmemeyi öğrenemezdim.

-arkadaşlara değer vermeyi öğrenemezdim.

-Belki bir kız arkadaşım olrudu

-Belki zararlı maddelere başlardım

-Belki evde hastalandığımda dışarı çıkamadığım için Neden böyle bir hastalığım var diye Kendime ve hayata küserdim.

-Şu an bunları yazıyor olmazdım.

-Türkçe mi geliştiremezdim.

-Yabancı dilin önemini anlayamazdım.

-Farklı bakış açılarından bakamadım ne düşünüyorsam pat diye söylerdim ki küçükken öyleydim.

Daha çok var ama size okutup da canınızı sıkmayayım ben :D

Şimdi anime iyiki var diyorum :)

Japon kültürünün Gözünü seviyim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.