Jump to content

Anime Olmasa ?

Misafir MaRMaReX

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 104
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1) Bilgisayarım ve hard diskim bomboş olurdu :) 2)Üzülünce kimsenin anlamadığı "nande nandebayyo datte datte bayyo  :'(" yerine başka bir şey söylerdim ve çok sıradan olurdu :D 3) Gözlerim daha sağl

Çok Basit bi soru Tabikide Anime yapardık :D :D :D

-Eğer anime olmasaydı sınıfta devamsızlık yüzünden kalmazdım. -ailem ayrıldığında morel kaynağı olan animeler olmasa belki İntihar edebilirdim. -Derslerim daha iyi olabilirdi belkide olmazdı çünkü evd

Sağlık olsun. ::)

Kendimi aşağı atardım! :o

Bir kere dil bölümünde olamazdım, yabancı dilim gelişmiş olmazdı, okulda çok başarısız olurdum o yüzden. Hayallerim olmazdı. Forumdakilerde tanışamazdım.. Gerçi Allah bilir tabii. ::) Her şeyde bir hayır vardır derler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

1) Bilgisayarım ve hard diskim bomboş olurdu :)

2)Üzülünce kimsenin anlamadığı "nande nandebayyo datte datte bayyo  :'(" yerine başka bir şey söylerdim ve çok sıradan olurdu :D

3) Gözlerim daha sağlıklı olurdu  8)

4) ve tabi ki de hayatımda çok büyük bir eksiklik olurdu. Her yaştan kim izlerse izlesin en basit animenin bile insana kattığı bir felsefe vardır. Animelerin (ki özellikle Narutonun :) ) insanların bakış açısını değiştirdiğini düşünüyorum. Animesiz bir hayat çok boş olurdu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime olmasa öyle fantezil rüyalarım olmazdı.  :'(

aaa işte buna + rep verilir :D

anime olmasa,

ilk olarak sizlerle tanışmazdım. (Beth-can,Hitsu-kun,Ezgiler,Seher,Taylan Berkay ve daha birçok arkadaşımızlaa..)

arada sırada animelerden alıntı yaparak felsefe yapıp insanlara hava atamazdım :D :D

moralim bozuk olduğunda iki shoujo açıp izleyip ağlayamazdım

oturup en heyecanlı animelerin başında ölüm izleyişine dalmazdım

vs vs vssssss......

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animeler yaklaşık 2 yıldır hayatımın anlamı oldu. 8) İngilizce sınavında bile animerle ilgili düşüncelerimi yazıp puan aldım. :P Aman Yarabbim animeler olmasaydı küçükken Sailor Moon'u izleyemezdim. :o Sizinle de tanışamazdım canlarım. :-* Ve şimdi eğlendiğim gibi eğlenemezdim. :-X Gerçi animeler olmasaydı eğlenecek başka şeyler olurdu ama anime ayrı bir dünya. 8) Kısacası olmaması korkunç olurdu. :'(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime olmasaydı anime izleyen arkadaşlarla saatlerce sevdiğimiz animelerden bahsedip oradaki havalı lafları ezberlemezdik. Seherin anime indirme derdi olmazdı benim için :D Sonra bu forum olmayacağı için çok sevdiğim insanlarla tanışamazdım. :'(  :-* Savaş sahnelerinde gaza gelip sanki ben dövüşüyormuşum gibi havalara giremezdim, hüzünlü sahnelerde sanki benim canım yanıyormuş gibi ağlayamazdım. (hafif sulu göz bir tipim.  :-[ ) Anime olmasaydı şuan bilgisayarımda yeni animeler için yer açmaya çalışmazdım. :D Belki daha çok yabancı dizi izlerdim. :D En önemlisi derslerim daha iyi olurdu.  :-X

Kimi kandırıyorum onlar hayatta daha iyi olamaz.  ::)

Çünkü zaten çok iyi.  8)

Şaka yaptım beni bilirsiniz öyle dersleri harika olan bir insan olamadım hiç.  ;D  :P

Bir de çocukluk animeleri var ki benim hayal dünyamı geliştiren şeylerin başında gelirler. :D  ;D Şu rüya olayı çok güzel olmuş cidden öyle rüya göremezdim.  :-X Hayatımın aşkını animelerde bulamazdım.  ;D  :-X

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.