Jump to content

Naruto Sona Yaklaşıyor.

3n4bL3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba Arkadaşlar, Asahi Shimbun'un Cumartesi akşamı yayımlamış olduğu makalede; Masashi Kishimoto : Naruto serisinin "son noktaya doğru yükseliyor," Açıklaması ile tüm naruto severleri şok edecek

Hiç Beklemezdim Akippuden falan Yalan dolan ozaman :) Daha Joinin olmamıştı yav kage olcakti hinataylan evleneydi nolurdu Masashi Keshimoto ayıp nen sana :D

Naruto alır. Affetmez. Kırar geçer. Kafa atar. Yumruk atar. Bijuu topu atar. Ağlar, ağlar gene döver. Nediyorum ben ? Bu arada beyond bana ulaş. :D

bence dogru degil biz türkiyede her köşe yazaranın yazdıgına inanıyomuyuz bizim yazarlarımız dogru yazıyor hep reklam kokuyor bu hareketler......... kurtlar vadisine her sene biticek diyolar bir türlü bitmiyor :) inş öle degildir en azından 2 sene daha izlemek istiyorum

bu animeyi.....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar herkes hiç narutonunda ölebileceğinden kuşkulanmıyor bunu bitek ben düşünüyorum bence narutoda sonunda ölür sasukede böle bitiyor böle anemeler kanun böle olmuş sanki

ben naruto nun değil sasuke nin ölüceğini düşünüyorum ....

ayrıca sona yaklaşsada savaşın bitmesine daha çok var çünkü naruto daha yeni savaşa gidiyor ve hala yolda :D

en az birkaç ay daha sürer heralde

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.