Jump to content

Yumemiru Taiyou

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Diğer Adları: Yume miru Taiyou, Dreamin’ Sun, 夢みる太陽

Kategori: Manga

Tür: Shoujo, Romantik, Komedi

Cilt Sayısı: 10

Bölüm Sayısı: 47

Mangaka: Ichigo Takano

Yayımlanma Tarihi: 2008 - Kasım 2011

Dergi: Bessatsu Margaret

Konu: Evden kaçan ve okulu asmayı planlayan Shimana Kameko parkta boş boş takılırken kimono giymiş garip bir adamla tanışır. Dışarıda kalmış olan bu adam Shimana’ya kalacak yer teklif eder. Fakat bunun karşılığında Shimana’nın yerine getirmesi gereken 3 adet şart vardır.

Türkçe Çeviri Grubu:

http-~~-//www.atoriceviri.com/?p=33

Online okumak için;

http-~~-//www.turkcraft.com/Yumemiru_Taiyou/01

İngilizce takip etmek için;

http-~~-//mangafox.me/manga/yumemiru_taiyou/v08/c034/1.html

Resimler:

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Not: Resimlerim boyutları büyük olduğu için spoiler içinde verdim. Forum biraz yeni olduğu için fotoğrafı boyutlandırmayı öğrenemedim daha. :lol:

Kişisel Not: Çok sevdiğim ve yeni bölümünün gelmesini iple çektiğim bir mangadır. Keşke animesi de çıksa. :rolleyes: Ev sahibini çok seviyorum ve ayrıca şu yukarıdaki gördüğünüz koyu saçlı arkadaşımızı da çok severim. :D Onun sonu ne olacak gerçekten merak içerisinde bekliyorum. İngilizce çevirisi biraz uzun sürüyor maalesef. :( Ama shoujo manga sevenlerdenseniz şiddetle tavsiye ediyorum. :D

Bu tanıtım Atori Çeviri'den alınmıştır.

Bu işi çok sevdim. :D Tanıtım benim işim. B)Beğenmeyi ihmal etmeyin. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Gece uyuyamayınca okumaya başlayıp 5'e kadar 39 chapterı bitirdiğim çohoş bir shoujo. Şu an mangafox'ta 39 ch çevrildi ve merakla bekleyip yeni chapterı görememekten verem oldum ama olsun. Karakterler eğlenceli, artwork de güzel. Özellikle landlorda bayılıyorum-kendisine arada old-man şeklinde hitap etmelerine de- :lol: . Farklı ögeleri elbet her mangada olduğı gibi bulabilsem de hikaye orijinalliği konusunda pek bir şey söyleyemeyeceğim. Mezara girmeden yeni çevirileri görmek üzere~(*-*~)

Sanırım love-trianglelar çoğu shoujonun kaderi. Taiyou)-Shimana ikilisini desteklediğimi söylememe gerek var mı?  :lol: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.