Jump to content

Love in The Mask

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Tür:Aksiyoni, Komedi, Dram, Cinsiyet Değişimi, Harem, Dövüş Sanatları, Okul, Yaşamdan Kesitler, Trajedi, Shoujo

Yazan & Çizen: Han Yu-rang

Uzunluk: 134 (Tamamlandı)

Okuma Yönü: Soldan sağa okunur

Editör: Neobi

Çevirmen: DamlaSu

Konu:Hyun – Bin bir erkek gibi yaşamanı sürdürmek zorundadır. kader onu bir kuşu kafeste yaşamaya zorladığı gibi bir maske altında yaşamaya zorlamıştır.

….

Suh Hyun – Bın, küçük erkek kardeşi ile sakız satarak zalim gangsterler arasında büyümüştür. ancak, talihsiz bir olaydan sonra, hyun – bin kaçmış ve bodyguard olarak yetiştirilmek üzere eğitime alınmıştır. Ama, kız olduğunu saklamak ve erkek gibi davranmak zorundadır. sekiz yıl boyunca, soğuk, erkek bodyguard olarak yaşamıştır. ama bu sonsuza kadar devam edecek midir?

Manhwa olduğu için soldan sağa okunuyor.

Türkçe indirmek için;

http-~~-//www.sekerkizcandy.com/index.php/topic,5299.0.html

Sitemizden online okumak için:

http-~~-//www.turkcraft.com/Love_In_The_Mask/01

Bu tanıtım yukarıda linkini verdiğim Şeker Kız Cansy sitesinden alınmıştır.

Kişisel Not: Güzel bir manhwa. Bu yazarın diğer mangalarından da takip ettiklerim var. Şuan manhwanın çevirisine ara verildi ve çevirmen arıyorlar eğer okur da beğenirseniz ve ingilizceniz de iyiyse lütfen çevirmen olmak için başvurun. Çünkü ben burada çeviri bekleyen zavallı bir takipçiyim. :) Bu arada beğenirseniz sevinirim eheh :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

cinsiyet degişim mi :D :D bide bu sanki shonen ai giriyor galiba.... eger öyleyse işim olmaz :D

erkek erkege ilişkilere karşıyım bide şey var mesela homo diyince insanlar ürküyor ama

anime izleyen birine shonen ai dedigin zaman hiç garipsemiyo :D :D farkettinizmi çok dogal karşılıyo

halbuki bildigin homo işte.......:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yok yok gender-bender yani cinsiyet değişimlerinin bir kısmı dediğin gibi ama çoğu öyle olmuyor.bu da değildir çünkü türünde yazardı yuri falan diye.genellikle bu tarz shoujolarda yakışıklı erkek kızımızın ''kız'' olduğunu anlar ve kız da erkeği sever.sonra sevgili olurlar da falan filan.. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yok yok gender-bender yani cinsiyet değişimlerinin bir kısmı dediğin gibi ama çoğu öyle olmuyor.bu da değildir çünkü türünde yazardı yuri falan diye.genellikle bu tarz shoujolarda yakışıklı erkek kızımızın ''kız'' olduğunu anlar ve kız da erkeği sever.sonra sevgili olurlar da falan filan.. :D

bak konusu buysa güzelmiş izlenir ozaman

bu arada ezgi yadırgamıyorum sadece ben müslümanım benim dinimde yanlış oldugu için

hoşuma gitmiyor sadece ama insanın karakteri kişiligi düzgün olduktan sonra herkesle canciger olurum.....

benim dostlugumdan zarar gelmez karşıdakindende aynısını beklerim.....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ülkemizde hemcinsine ilgi duyduğunu fark edemeyen ya da fark etse de söylemeye çekinen çok kişi var. Bence tercih meselesi eğer karşı cinsle mutlu olamıyorsa yapacak birşey yok.

Neyse yani manga güzele benziyor 15 bölüm okudum çeviri geçen hafta durduruldu. Çevirmen arıyorlar. Ben de buradan duyurusunu yapmak istedim. Konunun özüne dönersek. :)

Bu arada Nurcan üst mesajda manga bilgisini konuşturmuş. :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.