Jump to content

Anime Kapak Resim Yarışması -SONUÇLANDI-

3n4bL3

Anime Kapak Resim Yarışması Oylamaya Açılmıştır.  

1. 1. Anime Kapak Resim Yarışması Oylamaya Açılmıştır.

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 113
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu da benden olsun. ^_^

1. Olan Arkadaşımız. scholarx11 2. Olan Arkadaşımız. Pyskhe 3. Olan Arkadaşımız. Dexdert Yarışmaya Katılan Tüm Arkadaşlarımızın Ellerine Sağlık, Birçok Güzel Çalışmanın Orta

Ne kadar zamanımız var ?

bilgilerde istediğiniz animeden birini seçebilirsiniz diyor. yalnız arkadaşların çalışmalarına bakıyorum ve birçok farklı anime karakterini barındıranların ki çok daha iyi geliyor gözüme.bilmiyorum bu yapılan kapak sitenin tasarımında kullanılacak mı? şahsi kararıma göre bu bir turkanimetv kapağı olacaksa her tür anime karakterlerini koyabilmemiz lazım böylece site kendi vizyonunu göstermiş olur.açık konuşmak gerekirse ben bir siteye girince ilk önce tasarımından puanını veririm hatta özellikle benim için bir kalite göstergesidir. google arama görselleri gibi olmamalı bir kapak belli kompozisyona sahip olmalı. kapakla uğraşan ya da yetkili kullanıcılar ne düşünürsünüz bilmiyorum ama eğer sitenin kapağı olacaksa sadece seçilen bir anime olmamalı
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4, 5, 21'i oyluyorum o zaman.

--

Herkes sonuçta bir yerde emek harcamıştır, ben de yarışmaya katıldım, ben de çalışmamda emek harcadım ama son karar oylayanlara kalsın derim... Tartışmanın anlamı yok, sonucu değiştirmeyecektir diye düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yöneticiler
Yarışmaya Katılan Tüm Arkadaşlarımızın Ellerine Sağlık, İleride Gelecek Olan Yarışmamız Fan-Art Olacaktır. Yarışmamızda 1. Olan Üyemize Bu Sefer Ödül Vermeyi Düşünüyoruz. Ödüllü Bir Yarışma Herzaman İlgi Çekmiştir. :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.