Jump to content

Bleach - Bankai Yaratma

KeremLxL

Önerilen İletiler

bankai adı = dranzass

Çagrılısı = kapzasında yukarda tutup yerin ve göğün hakimi dranzass kalk ve her nefesinle her yeri yak. - Uyan Dranzass

Özellikleri = Kızıl Anka kusunun Göz yasında dövülen dranzass 2 farklı alevi içinde barındırır. saf ateşin bekcisi flame of dranzass ve çagrıldıgında sahibinin yaşam gücünü emen golden flames dranzass not

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adı:Sailorichi

Çağırılışı:Kılıc havaya kaldırılır ve parlamaya başlar yarım ay isareti cizerek dönüşüm tamamlanır.

Yeteneği:Vücut ışık gibi dagılır ve baska bir yerde birleşebilir,kidou ve kesici saldırılar etki etmez içinden geçip gider.En güçlü saldırırsı Moonari vücut ısık seklinde parcalara ayrılır ve ısık hızında düsmanın içinden çok kez geçerek zarar verip tekrar birleşir,tek bir uzuvda bu bölünme gerçekleşebilir, bütün vücut ile yapılırsa daha çok hasar verir.Bu ışığın rengi mordur

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Adı:Ölümün Efendisi

Çağrılışı:Yer altının köleleri size emir ediyorum tekrardan öldürmeniz için

Bankai geçildikten sonra zampakto Kemikleşir kemikten bir kılıç haline gelir kabzası kuru kafadandır

Yeteneği:Karanlık ruhları çağrarak kendi kontrolüne alır...karanlık ruhlara hollowlardan dahil olduğu için hollowları kontrol etme yeteğinide sahiptir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Adı: İntikam kurdu

Çağrılışı: Evreni korkudan titret İntikam kurdu

Özelliği: Bankai de üzerime kurt postu geliyor ve kılıcım ise bie kurt sürüsüne dönüşüyor.En önemlisi ben ölürken kılıçım kurda dönüşüp intikamımı alıyor yani her iki türlüde rakibi ölüyor.Kaçış yok :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Ya benim adam daha yeni Vice-Captain oldu henüz Shikai'si var..

Adı: Mugento (Sonsuz ilizyon kılıcı)

Shikai çağrılışı : Sonsuzluğu yansıt

Yeteneği:Farklı farklı ilizyon teknikleri kullanabilmesi

1.Mutoryu (sonsuz kılıç tekniği):Bu yetenek kılıcı savurduğu sırada kılıcı bulanıklaştırır ve etrafında birden fazla kılıç savuruşu varmış gibi görünür..Tam olarak rakibi kılıcın yönünü kavrayamaz:

2.Mubunshin(Sonsuz kopya) Saldırı sırasında shunpo adımları atarak yapılır ve attığın adım da bir kaç saniye kendi yansıman kalır buda rakip karşısında durduğunu sanarken farklı açılardan saldırmana yardımcı olur.

3Tsuki no Mugen (Ayın sonsuz ilizyonu) Bu yetenek özel bir mühür tekniğidir serbest bırakıldığında gücünü ikiye katlar ama tekrar teknik iptal edildiğinde fazlasıyla yorgunlaşırsın..Yetenek sayesinde ilizyon tekniklerinin gücü artar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

zan. adı décès ( fransızca bir kelimedir anlamı ölümdür )

şekli düz bir katanayı andıracak dokunursan sanki kırılacakmış gibi ama aslında çok sert ve keskin olacak haa bide bleachte önümüze geçen zam. ucuna dokunup durduruyo ya işte benim katanamıın ucuna dokunan her kimse iç organlarından biri parçalanmaya başlıycak :D böylelikle dokunamaz

benim zan. gücü kendi elimle elinde katanası olan kim varsa onlara dokunduğum anda güçlerini kopyalayabimek :D ama bu basit bir kopya değil kendi gücümüde katarak elde ettiğim bir kopyalama ayrıca ruh gücüm en son seviyede olacak ve birazcık bile ciddileşsem yanımdakilerin bayılmasını isterim

ayrıca bankaiimin bir başka gücü onu yok edip insan olan vücudum hollowa dönüşüp yanıma geliyo ve benim emirlerimle savaşıyo :D holoow ichi gibi :D

ayrıca katanamın rengi aşağısı beyaz üstü siyah olacak çünkü bankaimin 2 kişiliği var . eğer ben ölürsem siyah olan tarafı gelip karşıdaki kişiyi öldürüyor . siyah kısmı az olabilir ama çok güçlüdür beyaz olan kızmı ise siyah olan dövüşrüken beyazda beni iyileştirmeye başlıyor ruh gücüyle o ryh gücüde aslında bana ait yarısı orada depolanıyo ( anlayın işte ne kadar güçlü olduğunu ) işte beyaz kısım beni iyileştirirken siyah dövüşür sonra ben iyileşerek gelirim katanamı elime alıp ölmek üzere olan düşmanımla az daha savaşırım ve zafer benim

biraz fazla yazdım hayal gücüm süper yani beklentilerim çok yüksek anime dünyasına gitsem dayanmaz herhalde soul society :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.