Jump to content

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

yanki_99

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 528
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

O çocuk zeki de. :D Gerçi tam izleyemedim ama :D Konu iyi olmuş da şimdi haremdekilerden birini seçmek zor olacak. -_- Kuchiki Byakuya ya da Gin Ichimaru olabilirdi. Yaşama şansı olsaydı tabi.

Kesinlikle Kuronuma Sawako  :wub: Şu ana kadar hiç bir anime kızına böyle aşık olmamıştım :D

Şöyle yorumlara bakıyorum da gerçekten olsaydı bu evlenme olayı bayaaa bi olay çıkardı artık aşk üçgeni, Dörtgeni, Beşgeni, karesi Prizması, Eşkenar üçgeni bayaa bişey olurdu kanımca :D   :D :D :D :D

Posted Images

Yagami Light'ı da öneririz, zehir gibidir zehir :D

Bilirim. İmzadan anlaşıldığı gibi çok hayranıyım...

Ama onu sevmem :( Mello'yu seviyorum bende bir gariplik yok değil mi ?  :LTkJN9u:

Hatta listeye Mello'yu da ekleyiverin  :LTkJN9u:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto-

1.Temari

2.Hinata

3.Anko

4.Kuronai

Tabi mümkünse Temari Zekasıyla beni tavlamayı başarmıştı izlerken. Şu sahneside hafif fan service oldu bana :D 

Temari22.jpg

Bleach:

Orihime

Yoruichi

Loly Avirrine

Tier Harribel

Nelliel Tu

Cirucci Sanderwicci

Tatsuki

Rukia Kuchiki

Riruka

Sui-Fen

Fairy Tail

Lucy

Levy

Lissanna

Mirajane

Juvia Lockser

Millianna

Flare Corona

Last Exile

Lavie Head

Fullmetal Alchemist

Winry

D-gray man

LenaLee

Miranda

Lulu Bell

Shingeki No kyojin

Mikasa

Sasha blouse

Deltora quest

Jasmine

Darker than black

Misaki Kirihara

Bokura wa Minna Kawaisou

Mayumi Nishikino

Toph Beifong

Asami

Ty Lee

Yahari ore no seishun love....

Yui yuigahama

Bu kadar saydımda bunlar arasından arada kalsam Rukia,Beifong,Temari , Juvia acaip kafamı karıştırır sanırsam Temari'yi seçerdim.

Zeki ve cekici daha ne olsun

DİP NOT:Benimde Kaxell(Ertu) gibi kendime bir harem yapma vaktim gelmiş bu etkinlikte onu anladım bildiğin liste yaptım abi harem len bu bildiğin harem kurdum :D hep Ertu yüzünden ben bu kadar liste çıkaracak adam değildim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bakalım Bakalıımmm...

Naruto dan Minato, Guilty Crown dan Gai, D.Gray-Man den Allen Walker ,Fairy Tail den Zeref, Brave 10 Dan Saizou ,Tokyo Ghoul dan Kaneki Ken, Owari No Seraph dan Yuichiro Hyakuya...

Bunlardan Hepsine Aşığım Evleneceksen Bunlardan Biriyle evlenirim Heralde *-*  -,-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tabi ki de Alistair Cornwell Adley. Yazmıştım galiba ama bir ara tekrar tez yazacağım. Böyle tatlı, böyle mükemmel bilim adamı gördünüz mü?

tumblr_mmz47pvzdc1qzdpr4o1_500.gif

Haremin geri kalanı teferruat... Şu siyah takımın içinde en kuul görünen Stair değil mi? Cigara tutuşunu yediğim. Saçlarını köpüklediğim. İcatlarını tescillediğim. Daha ne diyeyim ben. Var mı böyle yakışıklı? :wub: Var mı bana yan bakan nuleynn ajdjkdfsdjf. D::

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.