Jump to content

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

yanki_99

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 528
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

O çocuk zeki de. :D Gerçi tam izleyemedim ama :D Konu iyi olmuş da şimdi haremdekilerden birini seçmek zor olacak. -_- Kuchiki Byakuya ya da Gin Ichimaru olabilirdi. Yaşama şansı olsaydı tabi.

Kesinlikle Kuronuma Sawako  :wub: Şu ana kadar hiç bir anime kızına böyle aşık olmamıştım :D

Şöyle yorumlara bakıyorum da gerçekten olsaydı bu evlenme olayı bayaaa bi olay çıkardı artık aşk üçgeni, Dörtgeni, Beşgeni, karesi Prizması, Eşkenar üçgeni bayaa bişey olurdu kanımca :D   :D :D :D :D

Posted Images

• 2 hafta sonra...

Valla seçenek bol :D Şimdi hangisini seçsem ki :D

Söz konusu evlilik olduğu için Kimi ni Todoke'deki Kazehaya ve türevlerini mecburen eliyorum :'( Evlilik ciddi bir karar sonuçta biraz büyümeleri lâzım :D

Bakuman'daki çocukla meslekî anlamda fazlaca uyuşsak da, onun aşkı aşırı epic, ben o kadar uzak duramazdım sanmıyorum :D Kaichou wa Maid-sama'daki Usui insanı çok fena doki doki yapıyor ve aslında yappari Kamisama Hajimemashite'deki Tomoe'yle de birbirlerine biraz benziyorlar, sadece Usui daha girişken xD Tomoe de ciddi anlamda çarpıntı sebebi :D Eh yemek yapıyor, yakışıklı, havalı, pek gösteremese de çok değer veriyor. Tamam yani şimdi Inu x Boku SS'teki çocuk da çok gurur okşuyor ama ben biraz mazoşistim sanki, Tomoe çok çekici geliyor hahah.

Usui ve Tomoe karması istiyorum ben :D Eminim bol şamatalı ve tutkulu, tencere kapak muhabbetine dönen bir evliliğimiz olurdu hahah ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animelerde ki çoğu erkekten etkilenmem ama aklımda olanları yani favorileri yazayım. 

Free : Rin 

Diobolik Lovers: Ayato 

Fairy Tailden : Sting

K- Project: Mikoto 

Kuroko No Basket: Seçenekler çok bunda ya :D Kise olur Aomine olur. Akashi olur. :D

One Piecen: Sanji olurdu ya küçüklüğümden beri hayranım ama Law la evlenmek isterdim yani.  :wub:

Shıngeki No Kyojin: Tartışmasız Levi :D

Genelde böyle ya gizemli,sevimli ve karizmatik anime karakterleri dikkatimi çekiyor. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.