Jump to content

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

yanki_99

Önerilen İletiler

Sanırım kimse ile. Evlenilecek biri olduğumu sanmam. Benle evlenenin hayatını karartacağımdan :') hiç bulaşmadan sıyrılmayı seçiyorum. ö.ö Bencillik yapsam evlensem hımm tek kişi seçemiyorum. Şıpsevdiyim sanırım. Benim ne işim var ki bu konuda ?!! Ileride fikrim değişir ise cidden çok sevmişim demektir yada anlık heves kurbanı. >-< Ve çoğu kişinin nasıl bu kadar net olduğuna şaşırdım._.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 528
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

O çocuk zeki de. :D Gerçi tam izleyemedim ama :D Konu iyi olmuş da şimdi haremdekilerden birini seçmek zor olacak. -_- Kuchiki Byakuya ya da Gin Ichimaru olabilirdi. Yaşama şansı olsaydı tabi.

Kesinlikle Kuronuma Sawako  :wub: Şu ana kadar hiç bir anime kızına böyle aşık olmamıştım :D

Şöyle yorumlara bakıyorum da gerçekten olsaydı bu evlenme olayı bayaaa bi olay çıkardı artık aşk üçgeni, Dörtgeni, Beşgeni, karesi Prizması, Eşkenar üçgeni bayaa bişey olurdu kanımca :D   :D :D :D :D

Posted Images

Diabolik Lovers'tan spk Raito'm ile olabilir...  :embarrassed4-onion-head-emotico

D Gray Man'den Lavi ve ya Tyki Mikk de olabilir amaa...  :admire2-onion-head-emoticon:

Ya daaa Kuroko no Basket'ten Aomine de olabilir...  :ahaaah-onion-head-emoticon:

Ya daa Naruto'dan Tobirama...  :full-onion-head-emoticon:

Off karar veremiyorum!  :dying-onion-head-emoticon:

Hepsiyle evlenip harem mi kursam?  :confused-onion-head-emoticon:  :admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.