Jump to content

Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!

slimjack

Önerilen İletiler

Benim en çok istediğim 3 şey;

1. Diğer animecilerle buluşup anime sohbetleri yapmak.(Özellikle türkanime üyeleriyle :P)

2. Harika bir anime koleksiyonu yapmak.

3. Benim gibi animeleri seven beraber anime izleyebileceğim bir kız arkadaş istiyorum. :D

Biz bu yazın İstanbul Asya yakasında buluşma yapacağız. Ben düzenleyeceğim. Eğer İstanbulda oturuyorsan beni Facebook 'tan ekle senide davet ederiz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim en çok istediğim 3 şey; 1. Diğer animecilerle buluşup anime sohbetleri yapmak.(Özellikle türkanime üyeleriyle :P) 2. Harika bir anime koleksiyonu yapmak. 3. Benim gibi animeleri seve

Arkadaşlarım izliyor zaten genelde konuşuyoruz.. :lol: Ama forumca buluşmak güzel olur. Tam otakuyuz bu arada. :ph34r: Ah koleksiyon yapmayı ben de çok istiyorum. Manga, dvd vs.. birsürü şey olsun bö

Taylan da yapacak izmir'de. :D Ben de anime izleyen sevgili istiyorum. :wub: Annemler animelere cizgi film demesin istiyorum. Anime arsivim gelissin istiyorum. Animelerde yasamak istiyorum. :lol: Cosp

Herkes istediğim şeyleri yazmış zaten :)

Çevremde anime izleyen insan yok iki muhabbet edeyim izlediklerimle ilgili. İnsanlara anlatıyorum animenin nasıl bir şey olduğunu bana "Aaa nesini beğeniyorsun onların 2 boyutlu bir şey, çizgi film işte." diyorlar, gel de çıldırma.

Hele anneme açıklamama rağmen hala "Gene mi çizgi film izliyorsun, çocuk musun? Bir sen varsın bunları izleyen." diyor, insanların animeler için site kurduğunu çok takip edeni olduğunu söylüyorum ama yok anlatamıyorum. Ne kadar çok yazdım bu konuda ne kadar da dertliymişim. Ama gerçekten anime sohbeti yapabileceğim bir arkadaşım ve sevgilim olsun isterdim. Sevgilimin de benim kafadan olması hoş olur tabi :)

Anime dergileri isterdim ben de.

Odamın duvarlarını anime posterleriyle kaplamak isterdim.

Anime aksesuarlarım olsa güzel olurdu.

Dev bir anime arşivi de güzel giderdi hani.

Ve tabi ki cosplay, gerçekten sevdiğin anime karakteri gibi olmak, en azından bir kere, hoş olurdu, iyi hissettirirdi bence.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

1. One Piece'in finalini görebilmek

2. Kafamda bir türlü toparlayamadığım bir senaryo var anime, film falan izledikçe senaryoya birşeyler ekleniyor bazen izlediğim serilerle kıyaslıyorum iyi yönlerini kötü yönlerini falan amacım o senaryoyu bir başyapıt kıvamına getirmek

3. İleride benim kafadan biriyle evlenip sonra ona animeleri (kore ve japon filmleri de olur) sevdirip sonra da beraber anime izleyerek sabahlamak 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 5 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Sevdiğim animelerin figürlerini toplamak 

Konuşucak arkadaşlarım var hatta biri izliceğim animelere bile karışıyo kendi izlettiklerini izletiyo konuşmak için

Anime seven bi kız arkadaşi olabilirdi genelde benimki çizgi film izleme çocukmusun diyo

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.