Jump to content

Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!

slimjack

Önerilen İletiler

Konuyu başlatan arkadaşın. İmkansıza yakın ama olsun. :D

İmkansız diye birşey yoktur eğer gerçekten istersen ve inanırsan olur :) Ayrıca yaşına hürmeten sanırsam üniversitedesin ve bu açıdan şansın daha fazla ayrıca şimdilerde animeci tayfası daha fazla bu yüzden yapabilirsin ama animelerde ki gibi bir kız arkadaş olucağını düşünme çünkü gerçekte animeci kız tayfası biz erkeklere göre daha acımasızlar :) Ben yaşayarak öğrendim o yüzden öyle bir beklentiye kapılma sakın şimdiden iyi şanslar ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim en çok istediğim 3 şey; 1. Diğer animecilerle buluşup anime sohbetleri yapmak.(Özellikle türkanime üyeleriyle :P) 2. Harika bir anime koleksiyonu yapmak. 3. Benim gibi animeleri seve

Arkadaşlarım izliyor zaten genelde konuşuyoruz.. :lol: Ama forumca buluşmak güzel olur. Tam otakuyuz bu arada. :ph34r: Ah koleksiyon yapmayı ben de çok istiyorum. Manga, dvd vs.. birsürü şey olsun bö

Taylan da yapacak izmir'de. :D Ben de anime izleyen sevgili istiyorum. :wub: Annemler animelere cizgi film demesin istiyorum. Anime arsivim gelissin istiyorum. Animelerde yasamak istiyorum. :lol: Cosp

• 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

İmkansız diye birşey yoktur eğer gerçekten istersen ve inanırsan olur :) Ayrıca yaşına hürmeten sanırsam üniversitedesin ve bu açıdan şansın daha fazla ayrıca şimdilerde animeci tayfası daha fazla bu yüzden yapabilirsin ama animelerde ki gibi bir kız arkadaş olucağını düşünme çünkü gerçekte animeci kız tayfası biz erkeklere göre daha acımasızlar :) Ben yaşayarak öğrendim o yüzden öyle bir beklentiye kapılma sakın şimdiden iyi şanslar ;)

Acımasız olsun benim olsun ben onu dize getiririm :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.