Jump to content

Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!

slimjack

Önerilen İletiler

Benim en çok istediğim 3 şey;

1. Diğer animecilerle buluşup anime sohbetleri yapmak.(Özellikle türkanime üyeleriyle :P)

2. Harika bir anime koleksiyonu yapmak.

3. Benim gibi animeleri seven beraber anime izleyebileceğim bir kız arkadaş istiyorum. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim en çok istediğim 3 şey; 1. Diğer animecilerle buluşup anime sohbetleri yapmak.(Özellikle türkanime üyeleriyle :P) 2. Harika bir anime koleksiyonu yapmak. 3. Benim gibi animeleri seve

Arkadaşlarım izliyor zaten genelde konuşuyoruz.. :lol: Ama forumca buluşmak güzel olur. Tam otakuyuz bu arada. :ph34r: Ah koleksiyon yapmayı ben de çok istiyorum. Manga, dvd vs.. birsürü şey olsun bö

Taylan da yapacak izmir'de. :D Ben de anime izleyen sevgili istiyorum. :wub: Annemler animelere cizgi film demesin istiyorum. Anime arsivim gelissin istiyorum. Animelerde yasamak istiyorum. :lol: Cosp

Arkadaşlarım izliyor zaten genelde konuşuyoruz.. :lol: Ama forumca buluşmak güzel olur. Tam otakuyuz bu arada. :ph34r:

Ah koleksiyon yapmayı ben de çok istiyorum. Manga, dvd vs.. birsürü şey olsun böyle odamda anime ile ilgili. B)

Sevgilim var zaten senin dediğin gibi. :wub:

Birşey istemiyorum sanırım başka..

Hı cosplay yapmak istiyorum. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim en çok istediğim 3 şey;

1. Diğer animecilerle buluşup anime sohbetleri yapmak.(Özellikle türkanime üyeleriyle :P)

2. Harika bir anime koleksiyonu yapmak.

3. Benim gibi animeleri seven beraber anime izleyebileceğim bir kız arkadaş istiyorum. :D

Cosplay bende olmak istiyorummm ama Türkiye de kostüm yok :(

Manga yapmak istiyorum birde :)

O 3'ünü bende istiyorum :D

Kontakt 2011'e katılmıştım adamlarda kostüm vardı valla :D Bende Cosplay yapmak isterdim ama masraflı ve azcık da olsa zahmetli :,

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.