Jump to content

Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!

slimjack

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim en çok istediğim 3 şey; 1. Diğer animecilerle buluşup anime sohbetleri yapmak.(Özellikle türkanime üyeleriyle :P) 2. Harika bir anime koleksiyonu yapmak. 3. Benim gibi animeleri seve

Arkadaşlarım izliyor zaten genelde konuşuyoruz.. :lol: Ama forumca buluşmak güzel olur. Tam otakuyuz bu arada. :ph34r: Ah koleksiyon yapmayı ben de çok istiyorum. Manga, dvd vs.. birsürü şey olsun bö

Taylan da yapacak izmir'de. :D Ben de anime izleyen sevgili istiyorum. :wub: Annemler animelere cizgi film demesin istiyorum. Anime arsivim gelissin istiyorum. Animelerde yasamak istiyorum. :lol: Cosp

Manga ve anime koleksiyonu yapmak istiyorum . Manga oluyor sanırsam yavaş yavaş :D

Anime izleyen arkadaşlarım olsun istiyorum ve çok yakın olalım :D

Evdekilerin ben anime izlerken rahatça ağlayıp bağırıp çağırmama izin vermelerini istiyorum :angry:

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animelerin tanımının ÇİZGİ FİLM olmamasını istiyorum

Çevremde anime izleyen insanlar olsun istiyorum

Animenin bir hayat felsefesi olduğunu Herkesin anlamasını istiyorum :D

Sevgili istemem ama anime izleyen ve yakın olduğum bir kız arkadaş olabilir :D Çünkü genellikle benim çevremde (benim gibi erkeklerden) animeyi anime gibi izleyecek biri olabileceğine inanmıyorum açıkcası hepsi çizgi film sanar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1- kuzenimin animeleri sevmesini animeleri seven arkadaşlarımın olmasını :D

2- rahatça animeleri izlemeyi ve çizmeyi :D

3- dünyadada olağan üstü güçlerin olması :) (bu imkansız ama olsun olsaydı çok güzel olurdu :D )

sanırım biraz fazla şey istedim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla benim yaşadığım yerde okulumda sınıfımda adımımı atsam anime izleyen insan zaten sınıfça death note mangası okuyoruz :D Benim istediğim Animelerdeki yemeklerin hepsinden yemek hepsi hepsi hepsi :( Sonra... Ben eve 5 gibi falan geliyorum anime izlemek için çok vaktim olmuyor yine de gece 12'ye kadar anime izleyerek geçiriyorum vaktimi ama sanki bir şeyler kaçırıyormuşum gibi geliyor.Uykusuz dergi alıyorum onu bile doğru düzgün okuyamıyorum.Biraz daha fazla zamanım olsun isterdim.Üçüncü olarak da cosplay yapmak isterdim tabii ki.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.