Jump to content

Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!

slimjack

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim en çok istediğim 3 şey; 1. Diğer animecilerle buluşup anime sohbetleri yapmak.(Özellikle türkanime üyeleriyle :P) 2. Harika bir anime koleksiyonu yapmak. 3. Benim gibi animeleri seve

Arkadaşlarım izliyor zaten genelde konuşuyoruz.. :lol: Ama forumca buluşmak güzel olur. Tam otakuyuz bu arada. :ph34r: Ah koleksiyon yapmayı ben de çok istiyorum. Manga, dvd vs.. birsürü şey olsun bö

Taylan da yapacak izmir'de. :D Ben de anime izleyen sevgili istiyorum. :wub: Annemler animelere cizgi film demesin istiyorum. Anime arsivim gelissin istiyorum. Animelerde yasamak istiyorum. :lol: Cosp

Delisi olduğum doğa üstü güç-dövüş ve fantastik animelere biraz olsun romantizm ve aşk serpiştirilmesini

efenim cosplay yapmayı

beraber anime izleyeceğim 1-2 arkadaş ha bide erkek arkadaşmın digimon dan başka animelerde izlemesi :lol:

Gene senin erkek arkadaşın izliyormuş (digimonda olsa :) ) bende bırak izleyeni kız arkadaş bile yok :(

Türk Anime Forumcularıyla tanışmak isterdim

animeci kız arkadaşa gerek yok çünkü var zaten .D

vasto lorde olmak isterdim :D

bide anime yasağımın kalkmasını isterdim :( :D

Bende istiyorum hatta konu bile açtım ama kimse tınlamadı <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime izleyen kız arkadaşım olsa gerçekten güzel olurdu böyle saatlerçe oturup bu haftaki ...'yı izledin mi ya hele sonu süperdi bakalım hafta neler olucak gibi anime muhabbeti etmek gerçekten güzel olurdu.

Japoncamı geliştirmek istiyorum bende.

Cosplay de yapmak isterim.

Manga koleksiyonu yapmak istiyorum şu anda 2 tane var zamanla gelişicek.

Ha bide çizimde gelişmek istiyorum.

Ne çok şey istiyomuşum ben arkadaş :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.