Jump to content

Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!

slimjack

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim en çok istediğim 3 şey; 1. Diğer animecilerle buluşup anime sohbetleri yapmak.(Özellikle türkanime üyeleriyle :P) 2. Harika bir anime koleksiyonu yapmak. 3. Benim gibi animeleri seve

Arkadaşlarım izliyor zaten genelde konuşuyoruz.. :lol: Ama forumca buluşmak güzel olur. Tam otakuyuz bu arada. :ph34r: Ah koleksiyon yapmayı ben de çok istiyorum. Manga, dvd vs.. birsürü şey olsun bö

Taylan da yapacak izmir'de. :D Ben de anime izleyen sevgili istiyorum. :wub: Annemler animelere cizgi film demesin istiyorum. Anime arsivim gelissin istiyorum. Animelerde yasamak istiyorum. :lol: Cosp

- meh anime seven arkadaşlarımın olup olmaması umurumda değil -_-

- anime seven sevgilim olmasıda şart değil, o da pek umurumda değil <_<

- ben eskişehir'in merkezinde bir anime,manga ve cosplay mağazası açmak isterdim, dükkan bana ait olacak tapusuyla, çünkü kar kaygısı yaşamak istemiyorum, sadece hobi olarak yapmak istiyorum bu işi, mağaza kendini geçindirsin yeter, kar istemem. ve tüm Türkiye'ye hizzmet verecek tabi internet üzerinden, ve ucuz olacak ^_^

- Japonya'ya gitmek, mümkünse oraya yerleşmek ve Japonca öğrenmek isterdim :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

-Vampir olup hiç uyumamak isterdim. Günün neredeyse 3'de 1'i uyumakla geçiyor. Çok sıkıcı <_< Uyumak yerine Anime izleyebilsek.

-Otaku sevgilisi olan varmış. :o Ben de istiyorum. :mellow:

-Okulumda bildiğim sadece 1 otaku var. Sınıfımdan bir kıza da Anime arkaplanları atmıştım. Ben de izlemek istiyorum bınlardan dedi. Lovely Complex'i bitirmiş, otakuluk yolunda ilerliyor o da. Panolara "Otaku Aranıyor!" diye kağıt asacağım yakında. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.