Jump to content

Önerilen İletiler

Hadi bir itirafta benden gelsin :P Hepinizin kınayacağını hissediyorum :/

"Eskiden anime izleyen arkadaşıma çizgi filmmi izliyorsun geldin şu yaşına"

derdim. :ph34r: 

Kınamam bunu çünkü ben daha beterdim :D

Anime izleyen arkadaşımı kışkırtıp "Gel de bana Naruto hareketi göster iki tane, çizgi film karakterlerin çok korkarım" diyordum :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Kınamam bunu çünkü ben daha beterdim :D

Anime izleyen arkadaşımı kışkırtıp "Gel de bana Naruto hareketi göster iki tane, çizgi film karakterlerin çok korkarım" diyordum :/

Ne ilginçtir ki animeye başladığım seri :lol: Birgün can sıkıntısından dolanıyodum dedim "bana dizi öner deniz".o da o günün gelip çatmasını bekliyormuş.Dedi şimdi elime düştün :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum ileti sayım 1.000'i geçsin diye elimden geleni ardıma koymuyorum. Flood yapmıyorum tabii. Ama bazen saçmalamak zorunda bile kalıyorum.

Hatta şu an bunu yazmam bile bunun bir örneği. Akşama kadar uğraşıp 400'ü geçmeye çalışacağım. Az kaldı. Ha gayret yazıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benden ikicik itiraf daha

Annem-babamla konuşurken "Anime izliyorum" yerine "Çizgi film izliyorum" diyorum. Açıklamanın en masum şekli :D

Okulların kapanmasına doğru sınıfımdaki bi oğlan animeye "çizgi film" dediği için ve benim bu uğraştığım şeyin yani animenin çok saçma olduğunu söyleyince okul çıkışı bir kıza hiç yakışmayan şeyler yaptım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gece bloody marry efsanesini çok severim *-* hatta aynaya saatlerce bakardım bu yüzden acaba görebilir miyim diye   :D sonracığıma en sevdiğim şarkıyı otobüsteyken dinlerken bağıra bağıra söylemiştim *-* 

Aynen o bana çok olur :D Bazen de bizim burdaki markete giderken olur :D Ama en çok lavabo başında ve banyoda coşarım ben :D Sonra da komşulara rezil oluyorum işte bazen anneme net duyamadık ama gene konser veriyodu falan diyolar  :desperate1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.