Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

İtiraf ediyorum o kadar çekingenim ki üniversite 2.sınıf olmama rağmen sınıfta 1-2 kişinin adını biliyorum kimse ile konuşmuyorum 

Aynen forumda telafi edebilirsin istedigin gibi saçmala konus trolle mesaj at hiç kimse sana bişey demiyecektir konusmak istemen yeterli  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum o kadar çekingenim ki üniversite 2.sınıf olmama rağmen sınıfta 1-2 kişinin adını biliyorum kimse ile konuşmuyorum

Pürf çegingenlikten degil ama bendede aynı durum var. Bende uni 2 yim gecen arkadas otobuste bi cocuga selam verdi. Kımdi lan o diye sordum. Salak mısın bizim sınıftan ya dedi. :D

atlet giymeyi sevmem. lise 3te ve lise 4te atlet giymicem diye üşütüp bronşit olduydum. sonra dersimi aldım, atlet giymeden daha kalın giyinmeye başladım. havalar soğuyunca aklıma geldi...

Atlet önemli tabi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnsanlarin tshirt+hırka giydigi zamanlarda napmayi pilanliyosun ??? Tshirt+hırka+mont falan mı ??? :

gömlek-hırka / kazak-hırka / gömlek-ince mont / kazak / t-shirt-ince mont

alternatif çok, için rahat olsun  B)

edit: yelek almayı da düşünüyorum, ama henüz bakmadım. yelek alırsam bi yığın combo daha olur xdxd

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.