Jump to content

Önerilen İletiler

Aynen bende sana katılıyorum. Bazı insanlar yanlış tanınmış, ya da tanıdığı zannedilip aslında iç tanınmamıştır. Eh zaten ben "birileriyle" konuşurken o kadar mutluyken o eski mesajları geceleyin üç kere okurdum ve yüzümde gülümseme belirirdi. Ben senin yerinde olsam böyle demezdim. Sana göre "keşke o insanları tanımasaymışım' hayatıma girmeseymiş" dediğin insanları tanı ki sonrakilerinin değerini bilirsin.

İtirafıma gelirsem boyum uzun olsa da bende balık etli gözüküyorum. Ama kilo vermek için çok çalışıyorum -___-

"Birileri" demek. :D Ben hicbir zaman birine bagli olmaktan hoslanmam, hep derim zaten arkadasa ihtiyacim yok ben kendi kendime gecinip giderim. :D Anlamsiz benim icin bosuna yani. Cunku her zaman ayni sey oluyor. :p Kimseye verdigim degeri alamiyorum fark etmiyorlar. Oyle. Aman. Cok trajik oldu gidiyorum. :p

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Alçak gönüllü gibi görünsem de bir narsistim  ...

Narsistlerin en fark edilir özelliklerinden bir tanesi Narsist olduklarını bilmemeleri ve kabul etmemeleridir. Edenlere narsist denmez zaten. Narsistlik gibi bi kavramı bile ayağa düşürüyonuz. Bi ara ortalık egoist kaynıyordu mesela. Yapmayın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Narsistlerin en fark edilir özelliklerinden bir tanesi Narsist olduklarını bilmemeleri ve kabul etmemeleridir. Edenlere narsist denmez zaten. Narsistlik gibi bi kavramı bile ayağa düşürüyonuz. Bi ara ortalık egoist kaynıyordu mesela. Yapmayın.

Söylediğin basit bi genelleme. Narsist olan birinin öyle olduğunu kabul etmemesi için hiç bir sebep yoktur. Narsistlikle de çelişmez aksine örtüşür. Çünkü narsist kişi tanımına uyduğu bir kavramı, mükemmeliyetçi olduğundan dolayı reddedemez. Reddederse anormal olur asıl.. Yani narsist kavramını ayağa sen ve o genellemeyi yapanlar düşürüyor  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alçak gönüllü gibi görünsem de bir narsistim ...

Söylediğin basit bi genelleme. Narsist olan birinin öyle olduğunu kabul etmemesi için hiç bir sebep yoktur. Narsistlikle de çelişmez aksine örtüşür. Çünkü narsist kişi tanımına uyduğu bir kavramı, mükemmeliyetçi olduğundan dolayı reddedemez. Reddederse anormal olur asıl.. Yani narsist kavramını ayağa sen ve o genellemeyi yapanlar düşürüyor :lol:

İtiraf ediyorum narsist tam olarak ne demek bilmiyorum ve google a yazmaya bile üşeniyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Söylediğin basit bi genelleme. Narsist olan birinin öyle olduğunu kabul etmemesi için hiç bir sebep yoktur. Narsistlikle de çelişmez aksine örtüşür. Çünkü narsist kişi tanımına uyduğu bir kavramı, mükemmeliyetçi olduğundan dolayı reddedemez. Reddederse anormal olur asıl.. Yani narsist kavramını ayağa sen ve o genellemeyi yapanlar düşürüyor  :lol:

Neden böyle bi yorum yapma gereği hissettiğinizi ve nasıl olurda ben ayağa düsürürüm anlam veremedim. Ben kendime narsist vs demiyorum aksine bunu demenin absurd olduğunu savunuyorum. Narsisizm bi kişilik bozukluğudur. Egoizm ile arasında ki fark iyi bilinmeli. Yani bi narsistten " ben narsistim " demesini beklemek kadar saçma salak bisey olamaz. Belirttiğim gibi narsistlik bi kişilik bozukluğudur ve (narsistligin anlamını iyice bi daha okuduğunuz dusunerek konuşuyorum) bunu onlardan beklemek zaten o hastalığın doğasına aykırıdır. Konuşmuş olmuş olmak için konuşmanın manası yok. Bilumum forum, twitter, tumblr türevi sosyal medya mecrasında kendini narsist, egoist vs zanneden, tanıtan, inanan bi nesil ile karşı karşıyayız. Dip: NARSİSTLİK MUKEMMELİZİM DEGİL KENDİNİ MUKEMMEL ZANNETMEKTİR. SORUN BURDA ZATEN. YOKSA ANNEANNEMDE NARSİST OLURDU...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Neden böyle bi yorum yapma gereği hissettiğinizi ve nasıl olurda ben ayağa düsürürüm anlam veremedim. Ben kendime narsist vs demiyorum aksine bunu demenin absurd olduğunu savunuyorum. Narsisizm bi kişilik bozukluğudur. Egoizm ile arasında ki fark iyi bilinmeli. Yani bi narsistten " ben narsistim " demesini beklemek kadar saçma salak bisey olamaz. Belirttiğim gibi narsistlik bi kişilik bozukluğudur ve (narsistligin anlamını iyice bi daha okuduğunuz dusunerek konuşuyorum) bunu onlardan beklemek zaten o hastalığın doğasına aykırıdır. Konuşmuş olmuş olmak için konuşmanın manası yok. Bilumum forum, twitter, tumblr türevi sosyal medya mecrasında kendini narsist, egoist vs zanneden, tanıtan, inanan bi nesil ile karşı karşıyayız. Dip: NARSİSTLİK MUKEMMELİZİM DEGİL KENDİNİ MUKEMMEL ZANNETMEKTİR. SORUN BURDA ZATEN. YOKSA ANNEANNEMDE NARSİST OLURDU...

Mükemmeliyetçi olmadan ney üzerinden kendini mükemmel sanacaksın.. Kişilik bozukluğu sayılmasının sebebi mükemmel diye birşey olmamasıdır. Mükemmel diye birşey yoktur çünkü biri için mükemmel olan birşey muhakkak bir başkası için değildir. Mesela biri spor yapmak isteyebilir ve öteki için spor yapmanın bir anlamı yoktur.. Ayrıca narsistler narsist olduklarını bol bol dile getiriyorlar gördüğüm kadarıyla. Yorumu yapma ihtiyacı falan hissetmiş değilim gece gece sıkıldım yazayım dedim o kadar, derin bir konu değil yani :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.