Jump to content

Önerilen İletiler

her şeyin toplamda ulaşacağı hedef bi nokta görünüyor

ama adı üstünde o bir nokta yani sonrası yok.

o yüzden oraya ulaşmak istemezler anlarım

ama ulaşmamak için burayı bu kadar mahvetmek gerçekten şart mıydı?

hiç sanmıyorum.

evet itirafım bu. mahvetmenin şart olduğunu, gerektiğini hiç sanmıyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Bazen insanlara,

Spoiler

gerizekalı

..diyesim geliyor. Bazen kendimi tutmak istemiyorum. -,- Çok saçma işkence yöntemleri denetmek için resmen yalvarıyorlar. T^T Keşke yan rolde oynayan çizgi karakter olsaydım. Anime veya manga bitince benim de hayatta kalma görevim bitseydi. ;_; Ayrıca Betül'ü de özledim. T_T 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum, kendimi arıyorum. Belki bundan bir iki yıl öncesinde de emin olmadığım şeyler vardı ama hiç bu kadar boşlukta olduğumu hatırlamıyorum. Son iki yıldır yaşadığım şeyleri artık ruhum kaldıramamaya başladı. Bi şekilde günlük tutmaya falan geri dönmem lazım sanırım. Olmuyor böyle. :D Düşünme yetimi kaybettim. Sprğgşvş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

55 dakika önce, Toprakezgi yazdı:

İtiraf ediyorum, kendimi arıyorum. Belki bundan bir iki yıl öncesinde de emin olmadığım şeyler vardı ama hiç bu kadar boşlukta olduğumu hatırlamıyorum. Son iki yıldır yaşadığım şeyleri artık ruhum kaldıramamaya başladı. Bi şekilde günlük tutmaya falan geri dönmem lazım sanırım. Olmuyor böyle. :D Düşünme yetimi kaybettim. Sprğgşvş

Valla günlük tutmayı tavsiye edersen denemek isterim, çünkü aynı bahsettiğin şekildeyim son 2 yıldır ben de.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Lizardon yazdı:

Valla günlük tutmayı tavsiye edersen denemek isterim, çünkü aynı bahsettiğin şekildeyim son 2 yıldır ben de.

Valla kelin ilacı olsa önce kendi başına sürermiş ama şöyle söyleyeyim ben oturup bir şeyleri düşünmüyorum ve bu da bende birikme yapıyor. Düşünmekten kaçmamı engeller, bir şekilde içimi dökmemi sağlar diye düşünüyorum. Eskiden bana iyi gelirdi ama bir ara denediğimde yazarken sıkılmıştım hngi birini yazayım diyerek. Yine de tekrar deneyeceğim. Denemekten zarar gelmez herhalde. ??

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.