Jump to content

Önerilen İletiler

1 dakika önce, Toprakezgi yazdı:

Valla kelin ilacı olsa önce kendi başına sürermiş ama şöyle söyleyeyim ben oturup bir şeyleri düşünmüyorum ve bu da bende birikme yapıyor. Düşünmekten kaçmamı engeller, bir şekilde içimi dökmemi sağlar diye düşünüyorum. Eskiden bana iyi gelirdi ama bir ara denediğimde yazarken sıkılmıştım hngi birini yazayım diyerek. Yine de tekrar deneyeceğim. Denemekten zarar gelmez herhalde. ??

Hiç tutmadım desem yalan olmaz. Onun yerine şiir, şarkı sözü yazarak veya çizim yaparak (berbat çizerim) kendimi rahatlatmaya çalışırdım. Son 1 yıldır sadece tembellik yapıyorum. Yine de bir şeyler karalamak iyi olur aslında. Ara sıra caps veya benzeri şeyler hazırlayıp whatsapp grubunda paylaşma dışında aktivitem yok. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

20 dakika önce, Lizardon yazdı:

Hiç tutmadım desem yalan olmaz. Onun yerine şiir, şarkı sözü yazarak veya çizim yaparak (berbat çizerim) kendimi rahatlatmaya çalışırdım. Son 1 yıldır sadece tembellik yapıyorum. Yine de bir şeyler karalamak iyi olur aslında. Ara sıra caps veya benzeri şeyler hazırlayıp whatsapp grubunda paylaşma dışında aktivitem yok. 

Aslında yöntem değişebilir bence. Hangisi daha iyi hissetmeni sağlayacaksa onu yapman daha iyi olur. Kendin için en iyi yolun hangisi olduğunu yine kendin bulursun. (Peh konuşuyorum da icraat yok bende.) Neyse ikimize de gambatte! :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benden başka hiç kimsenin göremeyeceği bir not sayfam var. toplamda en fazla bi a4 kağıdını dolduracak kadar şey yazılıdır. benim için önemli olabilecek ne varsa eksik kalmayana kadar o sayfaya yazdım. geçmişte yazdıklarımdan önemli sandığım ama aslında öyle olmadığını anladığım veya doğru sandığım ama aslında yanlış olduğunu öğrendiğim şeyler oldukça yazanlarda onlarca kere değişiklikler yaptım. 2 sene boyu neredeyse her hafta düzenlemek zorunda kaldım. sonunda şimdi 1 senedir değiştirecek bi şey bulamıyorum sanırım son haline ulaştı.

ee si ne zaman kafam allak bullak olsa moralen çökmüş olsam bişeye takatim yok gibi, ölecek gibi hissetsem açıp sayfamı okuyorum ve beni kesin kendime getiriyor. :D bugün şimdi 2 hafta aradan sonra yine okudum(evet bugün kafam allak bullaktı :D)  :cool-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 13 Şubat 2017 at 16:12, Kudaran yazdı:

benden başka hiç kimsenin göremeyeceği bir not sayfam var. toplamda en fazla bi a4 kağıdını dolduracak kadar şey yazılıdır. benim için önemli olabilecek ne varsa eksik kalmayana kadar o sayfaya yazdım. geçmişte yazdıklarımdan önemli sandığım ama aslında öyle olmadığını anladığım veya doğru sandığım ama aslında yanlış olduğunu öğrendiğim şeyler oldukça yazanlarda onlarca kere değişiklikler yaptım. 2 sene boyu neredeyse her hafta düzenlemek zorunda kaldım. sonunda şimdi 1 senedir değiştirecek bi şey bulamıyorum sanırım son haline ulaştı.

ee si ne zaman kafam allak bullak olsa moralen çökmüş olsam bişeye takatim yok gibi, ölecek gibi hissetsem açıp sayfamı okuyorum ve beni kesin kendime getiriyor. :D bugün şimdi 2 hafta aradan sonra yine okudum(evet bugün kafam allak bullaktı :D)  :cool-onion-head-emoticon:

Şunu bana atsana bir kendime geleyim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

allahım hayatımın bi saniyesini evlenme programındakilerin kavgalarını ciddi ciddi kara kara düşünüp üzülerek, ordakilerden kim kime yakışıyo kıyaslayarak harcarsam ya da harcayacaksam, şu an canımı al ya rabbim! amin.

bugün böyle bişi gördüm şaka değildi :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Anime izlemeye başladıktan sonra artık hiç sıkılmayacağımı tüm boş zamanlarımı anime izleyerek geçirebileceğimi sanıyordum.Sonuç olarak 3 yıl olmadan 250 ye yakın anime izlemişliğim var ve artık  izlemeye başladığım bir animelerin çok azını sonuna kadar izleyebiliyorum ve günde neredeyse 50 bölüme kadar izlerdim şimdi 1-2 bölüm ancak izleyebiliyorum.Nereden nereye :panda-04:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Önce arkadaşımı aldı daha sonra sevdiğim kişiyi aldın  buda yetmedi sevdiğim grubumu yıktın az geldi sevdiğim hayatımda önemli yeri olan animeleri izleyip öneride bulundun onuda geçtim sevdiğim beğendim anime karakterlerini de ismi yaptın daha ne kaldı acaba daha benden ne alacaksın  daha senle neyi paylaşmak zorunda olucam ha neden sen mouse-girl-emoticon-05.gif?1292795465

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.