Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Dedim ya refleks olarak, hem burun aslında akmıyor ki. Hem o kadar ses de çıkmı-- Ben niye kendimi savunuyorum anlamadım.

Senin kastettiğini anladım ama "hııımmmppppfff" diye burun çekmekten bahsediyorsun. :D Tamaaam.

hele derste öğretmen bir şey okutunca çok gıcık oluyorum :D :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

itiraf ediyorum yarın antalya da 7-6. sınıflar için tatil ama sohbet edecek kimseyi bulamıyorum :( :angry:

:mellow:

Antalya'da mis valla paso tatil :D

İtiraf ediyorum son sınıf olmamıza rağmen anaokulu terk muamele görüyoruz, mağduruz. Okulun en güzel yılında okuldan soğudum <_< Yani şurda bir dönem kaldı lise defterini kapatıyorum ve zerre üzüntüm yok. Bitse de gitsek modundayım resmen :huh: lanet olsun bu hayat lanet olsun bu okul sevgim dırımdırımm :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu an alıntı yapamıyorum. Öncelikle Dante kanka aha o benim çekiyorum burnumu ama peçete kullanınca da ses çıkıyor. Geçen gün insanları rahatsız etmemek için yırtındım olmayınca da sınavı bırakıp dışarı çıktım. :D Ayrıca Kaya Ezgi yalnız değil şöyle demeyin sonra kıza bi haller geliyor. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

itiraf ediyorum üyeler bu tarz konuları yalnızca mesaj sayısı kasmak için kullanıyor :lol:

İçimizi dökmek ve rahatlamak için yazıyoruz. :D Hem bazen çok eğlenceli de oluyor. .P :)

İtiraf ediyorum: İmzanda spoiler içinde olan resmi görünce "Vaay be." dedim. :D :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Serdar@ İmzanı çok beğendim. :D

İtiraf ediyorum dershanedeki gıcık olduğum kız bugün birlikte gidelim mi yoksa arkadaşını mı bekleyeceksin dedi. O an Seher yok bugün deyiverdim. Sonra da okulda bir şey unutmuşum dedim. "Ben de geleceğim görürüm okulu" dedi. Neyse boşver vazgeçtim dedim. Of lanet olsun ne güzel kafam rahat gelecektim kedileri seve seve. Bir kedi önüme atlayıp yerde yuvarlandı lanet olsun sevemedim ya çekiştirdi beni. Önüme atladı lan sev beni diye. Yarın kızı dövücem. -_- Tamam, sakinim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.