Jump to content

Önerilen İletiler

Dışlanıyormuş gibi hissetmekten bir adım ötesi: Kendimi dışlıyorum; sonra bazı anlar geliyor, yalnız olduğuma lanet ediyorum. Ama yalnızlıktan hoşlanmasam kendimi soyutlamayacağımı da biliyorum. Kendimle bu kadar çeliştiğim için kendimden nefret ediyorum. Ama sonuçta bu benim, zihnime hapsolmuş durumdayım ve ölene kadar onu kullanmaktan başka çarem yok. Bunu düşünmek için aslında o "hapsolduğun" şeyi kullanıyor olmak da garip hissettiriyor. Hani bir şeyden nefret edersiniz ama ona muhtaçsınızdır ya. O.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Bazı itiraflarında okumuştum oradan böyle bir sonuç çıkarmıştım.Değilse seni çok alıngan olman bunun içinde suçlu duruma düşürmek değildi.

Yok haklısın ben aslında alınganım (bkz: çelişkinin babası ) ama şuan birine alındığım için bu halde değilim. Diziden o diziden. :D

Bir de çok utangacım aslında. Şimdi burada rahat rahat konuşup yüz yüze gelince donup kalabiliyorum ya. O süreci atlatmak biraz uzun sürüyor. Of niye böyleyim ki ben. Seher geçen gün seni bıraksak asosyal olursun dedi. Ben aslında buralarda yalnız takılırken rahatım ya. Hani tek başımayken sıkılmıyorum. Ama insanlarlayken de gayet eğleniyorum. Bunun utanma aşamasını geçebilsem her şey çok güzel oluyor.

Ihmmm itiraf ediyorum... Su şişeleri donunca içinde buz olur ya.Onu oraya şişenin ağzından nasıl soktuklarını düşünürdüm -_-/> -_-/> -_-/>

Ben de hep şişeye konulan gemileri düşünürdüm. :blink: Nasıl sokuyorar lan onu diye. :blink:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sen harbi depresyondasın. o_O Nasıl olduğunu bilirim ama, hem kendini dışlarsın, hem onlar seni dışlar ve hangisinin ötekinin nedeni olduğunu anlamak zordur. Yumurta-tavuk paradoksu gibi bi nevi.

Bi yerden sonra içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Böyle demen iyi hissettirmedi çünkü inkar ettiğim bir şey depresyonda oluşum. Kısa dönemli veya çikolata yiyerek geçirebileceğim bir şey değil bu ruh hallerim, tam tersi her zaman böyleyim, kişiliğime işledi. Annem gibi "kronik depresyon" teşhisi almak en korktuğum şey, anneme dönüşmek istemiyorum. Depresyonda olduğumu kabul etmek istemiyorum.

Ben de hep şişeye konulan gemileri düşünürdüm. :blink: Nasıl sokuyorar lan onu diye. :blink:

Sonradan öğrendim ki gemileri şişenin içinde yapıyorlarmış.

Ne kadar doğrudur bilemem ama...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok haklısın ben aslında alınganım (bkz: çelişkinin babası ) ama şuan birine alındığım için bu halde değilim. Diziden o diziden. :D

Bir de çok utangacım aslında. Şimdi burada rahat rahat konuşup yüz yüze gelince donup kalabiliyorum ya. O süreci atlatmak biraz uzun sürüyor. Of niye böyleyim ki ben. Seher geçen gün seni bıraksak asosyal olursun dedi. Ben aslında buralarda yalnız takılırken rahatım ya. Hani tek başımayken sıkılmıyorum. Ama insanlarlayken de gayet eğleniyorum. Bunun utanma aşamasını geçebilsem her şey çok güzel oluyor.

Yanlız kowboyyy

B)

Evet o gemileri bende düşündüğüm olmuştu :ph34r:

Veee evet o gemilerle oyun oynamaya kalktığımda olmuştu...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.