Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

• 3 hafta sonra...

Merhaba küçük alemler, 

Geçmişte buraya yazabilecek hatalarım olmuştu, halâ daha ve belki ilerledikçe azalsa da.. geriye dönüp onları değiştirmek istesem de henüz bir Zaman Gezgini olamadım, ancak onların beni değiştirdiğini hissediyorum. Ve geçmişle alâkadar olmak seni yavaşlatıyor hiç bir kimse bu yolda yarenin değil her ne kadar ışık hızının yüzlerce kat üzerinde geçmişe kaçsa da zihnim geriye dönmekte bir tırtıl gibi yavaş ve ömrü kısa, hele gelecek tahayyüllerine olan seyahati görmezden gelmiyor mu? sanki beni kandıracağını sanıyor aslında başarıyor da diyebiliriz ki merhametimi ve tüm o insani duygularımı en iyi o biliyor muhakkak..

Fatih-i Zaman olmak arzusunda bir katil.. 

Tüm önemsizliği ve gereksizliği içince...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Burada baya sövmüştüm arkasından o yüzden buraya yazmam gerektiğini düşündüm.

Hülya seni yıllar sonra rüyamda gördükten sonra affetmiş olarak buldum kendimi bu durum geçmiş ilişkinizde takılı kalmaktan kurtardı, kendimi suçladığım bir durumunda bitmesini sağladı. Bunca yıl bir tek seni affedemedim balık burçlarından bile nefret ettim hep, sonra bir balık olduğumu öğrendim bu kendim için yıkımların şifalanmaya başlamasıydı daha sonra seni rüyamda gördüm sanırım bir yere gidiceksin neyse çok güzel gülüyordun rüya boyunca sana yardım ettim çok ilginçti en son lisede konuştuğum birini rüyamda görmek...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Emin değilim ama yaklaşık 5 yıl 4 ay 5 gün önce sevgilim beni terk ettikten sonra discord sunucunda hadsiz mesajlar atıp çok hızlı banlanmıştım. Şimdi başka bir terk edilmen sonra af dilemek ve banımın kaldırılmasını talep etmek istiyorum. 

Benim itirafımda bu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçen yaz pandemiden dolayı kapanan bir bakkal vardı içecek dolabı da bakkalın kapısının yanında çalışmadan duruyordu ama kilidi tutmuyordu bizde sitedekilerle ordan istediğimiz içecekleri alıp içiyoduk hala son kullanma tarihi geçmeyenler vardı yani

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.