Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

üzülerek itiraf ediyorum,

keşke anneannem öleceğine dedem ölseydi :(

Deme öyle ya :( Başın sağolsun bu arada...

Yaşlanınca bazı insanlar çekilmiyor olabilir haklısında,kıyaslama yapmasaydın keşke :(

Bende itiraf edeyim anneannem aşırı torun ayrımcılığı yapar.Beni sevmez.

Lafta değil ama ölsem mezarıma geliceğinden şüpheliyim :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deme öyle ya :(/> Başın sağolsun bu arada...

Yaşlanınca bazı insanlar çekilmiyor olabilir haklısında,kıyaslama yapmasaydın keşke :(/>

Bende itiraf edeyim anneannem aşırı torun ayrımcılığı yapar.Beni sevmez.

Lafta değil ama ölsem mezarıma geliceğinden şüpheliyim :ph34r:/>

sağol... ama ben dedemi sewiyorum zaten.. mesele dedemin huysuzluğu değil; alzheimer oldu... Allah iki iyilikten birini wersin diyorum.. (çünkü uzun zamandır tüm aile eşrafı o ve onun pipisi ve poposuyla yüz göz durumdayız..benim için zaten sıkıntı yok ama etraf anlamıyor.. yani tuvaletin önünen geçip, terasa çişini yapıyor diyim, siz anlayın..)

bu arada ayrımcılıktan ben de nefret ediyorum haklısın.. ama sen de abartma.. mezarıma gelmez falan..

zaten inşallah sen onunkine gidersin :)/>

Allah sıralı ölüm versin :)/>

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sağol... ama ben dedemi sewiyorum zaten.. mesele dedemin huysuzluğu değil; alzheimer oldu... Allah iki iyilikten birini wersin diyorum.. (çünkü uzun zamandır tüm aile eşrafı o ve onun pipisi ve poposuyla yüz göz durumdayız..benim için zaten sıkıntı yok ama etraf anlamıyor.. yani tuvaletin önünen geçip, terasa çişini yapıyor diyim, siz anlayın..)

bu arada ayrımcılıktan ben de nefret ediyorum haklısın.. ama sen de abartma.. mezarıma gelmez falan..

zaten inşallah sen onunkine gidersin :)/>

Allah sıralı ölüm versin :)/>

Hmmm anladım.Sizede sabır ve kolaylık versin...

Benim rahmetli dedemde alzheimer hastasıydı.Küçük olduğumdan hatırlamıyorum ama annemler çok zor hastalıktır derler hep.Onlar yıkıyormuş,yediriyormuş falan.Dışardan bazıları sadece el titremesi veya unutkanlık gibi görsede asıl yaşayan biliyor nasıl olduğunu...

Anneannem biraz değişiktir.Saygım sonsuzda...

Neyse alıştım zaten.O nedenle dediklerine tamamen katılıyorum ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.