Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Abi bir forum bu kadar mı aynı düşüncede buluşur ya :lol: birisinin ağlamasını istememek hea ben onu kendim için istemiyorum başkası ağladığında ben şöyle bir üzülme yaşıyom filan ağlamayın lan önümde :lol: biz de ağlıyoz sonra :( Xfactoria-san merak etme ben sana sanal dünyaya geçiş kapısı yapıcam :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

itiraf ediyorum.. amcamı zaten sewmiyordum, karakteri zottirikti, acıma ve kızgınlık arası birşeyler besliyordum ..

ama bu kadar yaavvvşşşaaakkk olabileceğini yeni öğrendim.. 57 yaşında, hayata tutunamamış, dansöz gibi kıvıran, adam olsa torunu olacak yaşta olan, ama zerre beyni olmayan, yalancı bir adammış..

en korkunç yalan, doğrularla beraber söylenen yalandır, çünkü duyan insan onları da doğru sanar diye bir laf söylemişti benim canım babam...

ne bilsin kardeşi böyle şerrreffsiz çıkacaktı...bence hırsız kuzenlerinden bile daha aşağılık, ailenin yüz karası.. hatta insanlığın yüz karası...

yemin ediyorum, yavşak lafı çok yakışıyor... etrafta çocuk ve başka insanlar olmasa daha neler yazacağım ama aaahhhhhh ahhh... içimde patlıyor yemin ederim... onun da başka yerlerinde patlar İnşallaaaaaaaahhhhhhhh!!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.