Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Ay birisi burada benim iletimi begenmis. Hortladigina gore hemen itiraf edeyim. Ozumde utangac bir insanim. İnsanlara alismam zaman alir. Tabi bazen istisnalar olabiliyor. İste tanidik falan varsa ne bileyim oyle yani. :D

itraf ediyorum utanganç tır :D ama bi alışsın size o zaman başlıyor şamata :D iyi anlamda yani şimdi sinirlendirmeyelim adminizmizi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ehe unutmuşum. :D

İtiraf ediyorum ara sıra bir kaç saniyeliğine de olsa Killua' yı görüyorum.  :ph34r: 

İtiraf ediyorum bazen orada olmayan bir arkadaşımın bana seslendiğini falan duyuyorum.  :ph34r: 

İtiraf ediyorum arkadaşın kafasına kola şişesi atıcam derken hocanın kafasına atmıştım. Sonra kaçıp bi dolabın içine girdim ve suç İlyas' a kaldı. Pişman değilim. (Hala benim olduğumu bilmiyorlar :d)  :ph34r: 

İtiraf ediyorum yanımda kimse olmadığında sürekli kendi kendime konuşuyorum.  :ph34r: 

İtiraf ediyorum küçükken kovanın üstünde tepinen bendim anne, kardeşim değildi. Suçu Efekan' a attığım için yıllardır çok pişmanım. İçimde kaldı.  :ph34r:  :wacko:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ehe unutmuşum. :D

İtiraf ediyorum ara sıra bir kaç saniyeliğine de olsa Killua' yı görüyorum. :ph34r:

İtiraf ediyorum bazen orada olmayan bir arkadaşımın bana seslendiğini falan duyuyorum. :ph34r:

İtiraf ediyorum arkadaşın kafasına kola şişesi atıcam derken hocanın kafasına atmıştım. Sonra kaçıp bi dolabın içine girdim ve suç İlyas' a kaldı. Pişman değilim. (Hala benim olduğumu bilmiyorlar :d) :ph34r:

İtiraf ediyorum yanımda kimse olmadığında sürekli kendi kendime konuşuyorum. :ph34r:

İtiraf ediyorum küçükken kovanın üstünde tepinen bendim anne, kardeşim değildi. Suçu Efekan' a attığım için yıllardır çok pişmanım. İçimde kaldı. :ph34r: :wacko:

Enee sen bayagi sizofrensin aisidic. Ben de kendi kende cok konusurum da arkadadimin seslendigini hic duymadim. Henuz hayali bir arkadasim yok benim. Aslinda ben daha cok Gollum gibiyim. Kojusup duruyorum bakalim ne olacak sonumuz. Kiymetlimissss.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.