Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

İtiraf ediyorum;

1.Korece yada Japonca bilmediğim halde, inatla o dildeki beğendiğim şarkıları açıp eşlik etmeye çalışırım.  :depressed1-onion-head-emoticon: /> 

2.Bir yerde ne zaman kedi görsem peşine sünüp onu sevene kadar takip ediyorum.(Tabi çoğu zaman yakalayamıyor ve aptal bir edayla arkasından el sallıyorum) :hehe-onion-head-emoticon: /> 

3.Dışarı çıkacağım da çantama şeker doldurup yolda sokakta karşıma gelen çocuklara dağıtıyorum.(Bir keresinde kavga eden çocukları böyle barıştırmışdım.  :big-eye-onion-head-emoticon: /> ) Ve ayrıca otobüsteyken dışarıda oynayan yada yürüyen çocukla göz gözgöze geldiğimde ona el sallıyorum.. ^_^ /> 

4.Her türlü ''böcek'' cinsinden korkarımm.(Çığlıkk çığlığa) <_< 

5.Falım damla sakızlı favorimdir. :lol: />

6.Çok fazla istememe rağmen lunaparkta çarpışan araba ve dönme dolap dışındaki eğlencelerden mahrum kalmışımdır.(çevremdeki herkes ya korkak yada benim binmeme izin vermiyor. :angry: /> Bu yüzden ne zaman ağzımı açsam bu konu hakkında sitem ediyorum..Bir gün beni takacaklar  :mellow: /> )

Neyse biraz daha yazarsam roman olacak  :D /> Benden şimdilik bu kadar. -_- /> İtiraf edebildiğim için mutluyum!  :lol:  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum, buraya sırf benim açtığım yüz tane başlık ana sayfayı kaplamasın diye yazıyorum. Ay neme lazım bir akıllı gider benim konuları haberler kısmına verir de bir de anime resmi paylaşanlarla uğraşırız falan. Korkunç. :D 

Bir diğer itirafım da şu; 

(söyleyemedi)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1. İtiraf - küçükken arkadaşımla okulda herkesin içinde Code Lyoko yu canlandırma olarak oynardık. Bizden küçükler bize "Cilleciler" derdi. Geçen yıl da Fairy Tail i canlandırma olarak oynamıştık her gün :D

2. İtiraf - Her gün My Little Pony izliyorum. Gerçi şimdi biraz azalttım nadiren izlemediğim bölümler çıkınca izliyorum kitleniyorum resmen :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum her fırsatta Cartoon Network açıyorum kardeşimle beraber ne olursa izliyoruz Favorim Regular Show :D

Regular Show  çocuklar için gözüküyor gibi ama çok ince espiri ve göndermeleri var :D aslında küçükler için biraz sübniminalli :D 

bkz: tek kolu kaslı bir herif vardı taylı bir bölüm başlı başına zaten :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Regular Show  çocuklar için gözüküyor gibi ama çok ince espiri ve göndermeleri var :D aslında küçükler için biraz sübniminalli :D

bkz: tek kolu kaslı bir herif vardı taylı bir bölüm başlı başına zaten :D

Aynen :D Bazı esprilerine gülmek için aksine çocuk olmamak gerekiyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum her fırsatta Cartoon Network açıyorum kardeşimle beraber ne olursa izliyoruz Favorim Regular Show :D

Regular Show  çocuklar için gözüküyor gibi ama çok ince espiri ve göndermeleri var :D />

bkz: tek kolu kaslı bir herif vardı taylı bir bölüm başlı başına zaten :D class="bbc_emoticon" src="http://forum.turkanime.tv/public/style_emoticons/default/happy.png" title="^ ^_^ />

Azcık izlesem beynim dönüyor benim (itiraf)  :lol: />  :ghost-onion-head-emoticon: />  :help-onion-head-emoticon: />

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.