Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

İtiraf ediyorum:

1-benim hiç kız arkadaşım olmayıb.nedeni? Kızlar benden hoşlanıyordu fakat ben onlardan hoşlanmıyorumdum.yalnızca bi kızdan hoşlanıyordum ona da açılamadım.....

2-küçükken söylediyim ilk söz huan olub.nedeni?? Abimin ismi orhan

3-arkadaşlar aramızda kalsın.lütfen azerilere söylemeyin....türk kızları azeri kızlarından cok daha güzel

4-en büyük itirafmı yapıyorum:benim hiç zaman arkadaşım olmayıb

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum:

1-benim hiç kız arkadaşım olmayıb.nedeni? Kızlar benden hoşlanıyordu fakat ben onlardan hoşlanmıyorumdum.yalnızca bi kızdan hoşlanıyordum ona da açılamadım.....

3-arkadaşlar aramızda kalsın.lütfen azerilere söylemeyin....türk kızları azeri kızlarından cok daha güzel

Heee ben ailedeki bütün isimleri takır takır saymama rağmen 4 yaşında "Anne" demişim :D Kadın beni camii avlusuna neden bırakmamış şaşıyorum :D

PS: İtiraf ediyorum aşırı Nescafe tiryakisiyim.Üstelik şu sıcakta suyu da fazla içmiyorum <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum:

4-en büyük itirafmı yapıyorum:benim hiç zaman arkadaşım olmayıb

Kız mısın erkek misin? Eğer kızsan kızlardan hoşlanmamanı normal karşılaşırım senden hoşlanan kızları anormal karşılarım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.