Jump to content

Önerilen İletiler

İtiraf ediyorum kopya çektim : :D: :D Çekmeyen yoktur heralde.

ben çekmedim hiç sadece bir kere kopya hazırlamıştım sonra sınavda kopya çekmeye korktum kopya çekmedim sınav sonu hoca kopyaları gördü kopya çekmediğime inanmasaydı sınavdan çok dşük alırdım:D 90 aldım sınavda :D bilgisayar sınavıydı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

• 2 hafta sonra...
  • Forum Admin

Forumda yeni olduğun için yapmış olduğun trollüklere şimdilik göz yummam buna devam edebileceğin anlamına gelmiyor. Önce forum kurallarını bir oku mesele attığın mesaj için ;

10) Chat ortamındaymışçasına gereksiz mesajlar atmak(Spam) örneğin; "haklısın","ahahaha","süpersin!, bayıldaaaaaaaaam! muhteşemmm!! üsteki doğru" yada sadece ifadelerden oluşan manasız (post kasmaya yönelik) mesajlar yasaktır ve silinecektir.

Bu sefer sözlü uyarıda bulunuyorum, umarım bundan sonra hareketlerine dikkat edersin. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hmm itiraf mı ediyoruz güzeel :D bende bir şeyler yazayım madem :p 

İnsanların benim hakkında düşündüklerini fazlasıyla kafaya takan biriyimdir,

Herkesi kendim gibi sandığım için normalden kat kat fazla üzülürüm -pişman olacağımı bile bile.p- yok beğenmedim bunlar itiraf olmadı baştan başlıyayım :D 

Küçükken, daha ilkokul zamanlarında kardeşim ile birlikte sabahın köründe -saat sabah 6,7 civarı-  amcamın -Allah rahmet eylesin şuan yaşamıyor ama bu bir itiraf amca T-T özür dilerim eğer beni görüyorsa ifşa olucam ;(- dolabındaki palto ceket vs giysi ceplerinde bozuk paraları olurdu sigara paketine saklardı bizde -kardeşimle ben- o paralardan her gün azar azar aşırıp annem ile babam uyurken evden kaçıp bakkala giderdik :p sonra yiyip içip gezip eve geri gelirdik tabi ev kapısını da kapatmazdık aralık bırakırdık yoksa kapıyı bize kim açacak :D fln bu böyle her gün sürünce tabi amcam anlar mıydı bilmiyorum ama ne bize bir şey derdi ne de paraların saklama yerini şeklini değiştirirdi, o değil de biz baya aile içi hırsızlık yapmışız xD ama tabi çok küçüktük yani yine olsa yapmam -elbette- :( aklıma geldikçe yazacağım güzel konuymuş teşekkürler *-* :p

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende bi kaç bişi yazayım.p

öncelikle kuzen kardoo küçükken senin kumbaradan 2lira almışlığım var.pp sende sayıp sayıp eksik çıkınca kıkır kıkır gülmem xD

küçükken babamın cebinden sürekli para aşırıp nete giderdim, babam cebine bakıp paraları sorduğunda annem ekmek almıştır veya okulda tiyatro vardı diyip geçiştirirdim xD

sonraa babama ders çalışcaz çok ödev var diyip arkadaşların evine gidip saatlerce atari oynardık xD

ilk okulda hocaya çok sert çıkmıştım bi ara ağlatmıştım kadını-galiba- pffs ama çok dayakçı bir hocaydı -o olaydan sonra bayaa sakin biri oldu sınıfta- aynı mahallede otururduk görünce yönümü değiştirirdim.sss

sonraa santrancı pcye karşı harika oynarken biriyle oynamaya gelince sapıtıyo iş çok dalgaya alıyorum hep 1er şahla bitiyo oyun xD

ve son olarak, bazı deli anlarımda öyle şeyler kurguluyorum ki yazsalar milyonluk kitap olur-fırsat olursa kendim yazmayı düşünüyorum- xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.