Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Bunu söyleyeceğime inanamıyorum ama.. aslında ben biseksüelimdir :P yani aslında bende büle olduğumu -öncedeen- bilmiyordum ama işte :D -hep o Selen'in suçu-_- - 

bunu burada ifşa edeceğim aklımın ucundaaaan bile geçmezdi ama bi an cesaret doldum -heheyyt xD-  :hell-yes-onion-head-emoticon:

-yarın veya sonra bu cesaret dolu havam geçince utancımdan öleceğim sanırım  :blush:-

hatta başladı bile iletiyi silsem mi göndermeden düşünceleri aman bree seven böyle sevsin hıhh :P -derim fikrim değişmeden iletimi gönderirim :D-  :dong-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunu söyleyeceğime inanamıyorum ama.. aslında ben biseksüelimdir :P yani aslında bende büle olduğumu -öncedeen- bilmiyordum ama işte :D -hep o Selen'in suçu-_- -

bunu burada ifşa edeceğim aklımın ucundaaaan bile geçmezdi ama bi an cesaret doldum -heheyyt xD- :hell-yes-onion-head-emoticon:

-yarın veya sonra bu cesaret dolu havam geçince utancımdan öleceğim sanırım :blush:-

hatta başladı bile iletiyi silsem mi göndermeden düşünceleri aman bree seven böyle sevsin hıhh :P -derim fikrim değişmeden iletimi gönderirim :D- :dong-onion-head-emoticon:

büyük itiraf bu :)))))
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum; Lise yıllarında tatsızlık yaşadığım bir arkadaşım vardı.Boyu anormal uzun olduğu için polemiğe dahi giremediğim, cüssesinden korktuğum o arkadaşın evinde diş fırçasını klozetin her yerine sürmüştüm. İçimde ukde kalmıştı inanılmaz bir rahatlama hissi yaşadım  :rolleyes: 

Eminim şuan bunu bilse beni kutu kola gibi büzer  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

iyiliğe kötülükle cevap veren ben . Okulda da boyleyim :D

Sanırım

Sınavda başörtüme kopya yazmıştım ve silmeye çalıştığım da murekkep çıkmamıştı :D

9 ders boyu tokyo ghoul op unravel . Angel beats my song. Ao haru ride op . Naruto shpuden op9 . Tokyo yui . Sao1 op

vs.... dinledim ve sonunda kızın biri beni ispiyonladiginda telefonu camin disina yerlestirdim ve telefonu okul cikisindan 2 saat sonra ( sanırım 18 :03 tü ) gidip sınıf kapısını kırıp içerden telefonu aldim . Kapıyı hala kimin kırdığı bilinmiyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

itiraf ediyorum ben bir sadistim

Ben da nee chanim gibi sadistim ama benim bileklerimi delik açtığım vs. oldu tabi ben nee chanımı azcık aşmış durumdayım . :D Minnak bişeycik

Edit :

Kapıyı kırmak derken :confused-onion-head-emoticon:

Kapılar maşallah taş gibi sağlam iyi kapı almış mubarekler . Bende omuz attim tekme attim fln tam kafa atıyodum ki kapı düştü . Telefonu alıp olay yerinden sıvıştım :D Düzenlenme: Haruka tarafından
Flood yapmak yasaktır.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.