Jump to content

Önerilen İletiler

Seviyorsun =')

onunla 3 ayın geçiyor ilk defa senin olan bir şeyin oluyor onunla geçeni gündüzü geçiriyorsun, sevdiğin her şey onun içinde ve bir anda gidiyor açılmıyor kalbim durucak gibi aylar sonra kavuşuyorsun ama ona dokunamıyorsun :( tekrar bozmaktan korkuyorum tekrar zarar vermekten ve onu ben yerine başkasına vermek ben dokunamazken dokunmaya kıyazmazken onun açması istediğini yapması :( ilk defa bu kadar yaptıklarından sonra en çok bunun koyması :(

Eşyalarıma neden bu kadar değer veriyorum insan olsa ne yapardım kimbilir :(

Okurken anlamıştım sonunun neye varacağını :P tekrar bozulursa tekrar yapılır seni anlıyorum ama bende eşyalarıma değer veririim duvarları bile seviyorum cidden odamın duvarlarını öperim bazen :mellow: severim onları ellerimle dokunurum hissetmeye çalışırım benim sinirimi bastırır yani bilmiyorum duvarımla ilişkim var sanırım :'D ve diğer bazı eşyalarım da büle-,-  dshfbjs hani çocukluğumun her sahnesinde benimleydiler filan bazı eşyalarım hatta ağlarım bile ama eşyaya değer yüklediğim için seni anlıyorum T-T bende bu yazdıklarımı itiraf etmiş olayım :D D::: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

İtiraf Ediyorum! Sevgilim yok...

Evet sanırım buradaki büyük çoğunluğun yoktur. 

-Kimsenin sevgisine inanasım gelmiyor bazı zamanlar.. güvenmekten korkuyorum. Bende bunu itiraf ediyim :p

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum, sınıf arkadaşımı 2. sınıftan 7 sınıfa kadar platonik olarak sevmiştim.Ama karşı komşum olduğundan yakışmaz diye itiraf etmemiştim.Sonra oks ve lise yatılı derken iyice kopmuştum.Bilmiyorum şimdi nerede ne yapar ve acaba doğru olanı mı yaptım,who knows...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vay canına hala içinde oina karşı bir şeyler varmı *-*

Bende hep çocukluktan yaşıma gelene kadar beraber olabilceğim biriyle birlikte olmak istemişimdir q.q bu gün ki itiraflar puf _'_

şuan bişi yok tabi ki 17 yaşından sonra görmedim taşındılar,ama o da öyle bir anımdır işte

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum, sınıf arkadaşımı 2. sınıftan 7 sınıfa kadar platonik olarak sevmiştim.Ama karşı komşum olduğundan yakışmaz diye itiraf etmemiştim.Sonra oks ve lise yatılı derken iyice kopmuştum.Bilmiyorum şimdi nerede ne yapar ve acaba doğru olanı mı yaptım,who knows...

lise 4 boyunca bi kızı sevmiştim de kızla ilk tanıştığımda sevgilisi vardı o günden sonra hep "kanka", "kardeş" olduğumuz için bişey diyememiştim. ben de hala merak ediyorum acaba doğru bişey mi yaptım diye...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu konuya yazmak için illa birinin konuyu hortlatması geremiyor  istediğiniz vakit yazın :D

-Gene platonik bi yıl oldu benim için gene hoşlandığım kızlara açılmadım :D

Of ben direk açılırım hiç acımam :D Böyle dememe rağmen açılacağıma karar vermemle açılmam arasında bazen haftalar olabiliyor :(

Edit:Sonuncusunda karar verdikten 10 dakika kadar sonra açılmıştım B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Of ben direk açılırım hiç acımam :D Böyle dememe rağmen açılacağıma karar vermemle açılmam arasında bazen haftalar olabiliyor :(

Edit:Sonuncusunda karar verdikten 10 dakika kadar sonra açılmıştım B)

Bende öyle cesaret yok ya da daha aramıyorum sadece hoşlanıp geçiyorum sanırsam :D allaha şükür bazı arkadaşlarım gibi sevgilisi olan kıza aşık olup "ayrılısnlar teklif edecim, oda beni esviyor bakışlarından belli , olum ben bu çocuu öldürcem lan niye gidiyon bu kıza yavşuyon" gibi durumlarda değilim şükürler olsun ki  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.