Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

İnsanlarla sohbet etmeknya da her şeyin ortaya koyulduğu bir tartışma için insanların üzerine aşağılayıcı bir şekilde giden biriyim

O zamanlar liseye yeni başlamıştım sanırım ilk okul son sınıfta olabilir gittiğimiz bir misafirlikte kızlara hava atıcam diye dizüstü bilgisayarımı çıkarıp maç oynamıştım onlar bana resmen napıyor bu mal diye bakmışlardı :'( :'( o olay aklıma geldikçe kendimi öldüresim gelir şimdi Hafızam çok güçlü olduğu için böyle şeyleri hatırlamakta güçlük çekmediğimden hafızama da söverim böyle zamanlarda

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tamam artık görmezden gelmicem bu konuyu(daha önce yazdım mı bilmiorum bu konuya ama onu bile hatırlayamayacak kadar az ilgilendim bu konuyla)

günah çıkarmaya geldim.

bugünkü iki dersinde iptal olduğunu öğrenen barış derlerin boş olan günleri çarşamba ve perşembeye alındığını öğrenince ve okula boşu boşuna gittiğini öğrenince öyle bir sinirlendi ki ayak bileğini burktuğu yalanını söyledi. yani yarın ve yarından sonra okula gitmiyor. :D its not my fault. i went to the damn class.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hadi madem konu aşk acısı...

Tam 6 yıldır platonik olarak acı çekiyorum -şimdi bir bakınca iyi dayanmışım- -_-

Onu bir yana koyarsak

panomun arkasına daksille öyle  şeyler yazmışım ki...iyi ki panomun arkasında ama işin kötü kısmı bu yaz taşınacağız ve pano da kaldırılacak...-yalvarırım biri ne yapabileceğimi söylesin yoksa bütün yazımı cehennemin dibinde geçireceğim- :unsure:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lisede nöbetçiyken çayı bize demletip ayaklarına isterlerdi mdr mdr yrd hatta sekreter bile. Ben de her seferinde ortadan kaybolur diğer nöbetçi arkadaşa satardım zira bu nöbetçinin görevi değildir. Ama bir seferinde müdür beni yakaladı benden çay istedi. Ben de demliğin içine 5-6 tane ishal hapı ezip attım :lol:  sonrası malum haha  :D  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.