Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

3.sınıftayken sınıfımda "İsimleri tersten okuma" furyası vardı. Herkesi okudular okudular. Sıra bana gelince acı gerçeğin farkına vardım: Adım tersten "Eşya" oluyordu. Baya dalga geçtiler. Eşya bulma dalgası yüzünden isim şehir bile oynayamaz oldum. Sonra 2.adımı da keşfetmemeleri için dualar ettim çünkü o da "File" oluyordu. Keşfettiler. Ve 4.sınıfa kadar "File Eşya" olarak dolaştım.

Yeminle ne beyinsiz bir sınıfım varmış ya...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3.sınıftayken sınıfımda "İsimleri tersten okuma" furyası vardı. Herkesi okudular okudular. Sıra bana gelince acı gerçeğin farkına vardım: Adım tersten "Eşya" oluyordu. Baya dalga geçtiler. Eşya bulma dalgası yüzünden isim şehir bile oynayamaz oldum. Sonra 2.adımı da keşfetmemeleri için dualar ettim çünkü o da "File" oluyordu. Keşfettiler. Ve 4.sınıfa kadar "File Eşya" olarak dolaştım.

Yeminle ne beyinsiz bir sınıfım varmış ya...

ahah : :Dçok iyimiş ya

2r77n8g.jpg

İtiraf ediyorum asuna fanıyım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kim paylasmis goremedim ama katiliyorum tirmak kemirmek ya da kpoarmak tirnak makadini kullanmaktan daha elverisli bunu kucuklugumden beri yaparim ondan tirnagina tirnak makasi 5 kere anca deymiystir hayatim boyunca

Ben yazmıştım da seninki birkaç üst seviye sanırım. :)

Ayrıca küçükken, kuzenimle yaylamsı bir yerlerde -bir kere gördük diye- günlerce gelincik aramıştık. Bulsak ne yapacağız o da meçhul -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evde arı gördüğüm zaman hemen kapaklı bir süs kutusunun içine atıyorum. Elimle değil tabii ki. Sonra dışarı atmaya da korkuyorum. Sinirlenir döner beni ısırır diye. O yüzden sakinleşince atarım diyorum ama her seferinde bir dahaki arıya kadar günlerce orada unutuyorum.

Başlarına hangi musibetin geldiğini yazmama gerek yok sanırım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evde arı gördüğüm zaman hemen kapaklı bir süs kutusunun içine atıyorum. Elimle değil tabii ki. Sonra dışarı atmaya da korkuyorum. Sinirlenir döner beni ısırır diye. O yüzden sakinleşince atarım diyorum ama her seferinde bir dahaki arıya kadar günlerce orada unutuyorum.

Başlarına hangi musibetin geldiğini yazmama gerek yok sanırım.

Bende orumceklere aynısıni yapardim .bnm de araknefobim var gorunce oldururum birini bikeresinde suda boğmuştum ama napayim cok korkuyorum
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.