Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

İnsanların anime karakterine benzemediğini gördüğümde içimde oluşan o his hiç mi değişmeyecek ya. Tamam bende benzemiyorum yani doğal olarak. :'D Ama buradaki insanların gerçek hallerini görünce görmekten ise anime karakteri gibi hayal etmeye devam etmek istiyorum. Lütfen bana kendi kişisel iletişim adreslerinizin linklerini atmayın. En azından anime k. resmi yok ise. T^T Kendimi tuhaf hissediyorum sonra. :ph34r: Çok saçma geliyor neticede sokaklar insan dolu ama dediğim forum için geçerli. *.* Artık dayanamadım da. :ph34r:

Edit: Gerçi bi kaç kişi bunun dışında. Onlara nasıl alıştım bilemiyorum. Kendimi anlamıyorum. Hemde hiç.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum One piece,Naruto,Bleach ve Fairytailden en çok da Pokemondan nefret ediyodum sebebi de Yugioh gibi bir animenin Türkiye'de yasaklanmasıydı.Yugiohu eskiden televizyonda izliyodum ne güzel şimdi yarım kaldı hep, o pokemonu izleyipte kendisini camdan atan çocuk yüzünden animeler yasaklandı yanlış hatırlamıyosam.Şimdi ise tüm önyargılarımın çoğundan kurtuldum.Bleach'i bitirdim çokta sevdim.Diğerlerini de izlerim artık. :D  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.