Jump to content

Önerilen İletiler

Kendimden hem nefret ediyorum hem seviyorum bilemiyorum kendimi çok iyi tanıyorum çok vurdum duymaz bir kişiliğim var bu huyumu hem seviyor hem nefret ediyorum. Örnekle açıklarsak bir arkadaşım veya ailem bir kişi ile 24 saatten fazla küs kalamam ondan sonra bir olaya fazla ilgi göstermem vs. vs. bu nefret ettiğim yönüm. Sevdiğim yönüm ise evet itiraf ediyorum ki aşkıma sadık bir varlığım bundan fazlaca acı çekmiş olabilirim ama sevdim mi tam severim derler ya öyleyim işte bu hoşuma gidiyor :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Iyi geceler sayın okuyucu. -_-

Hep kasvetli olmak sıkıntı verici eheuheue. Ve random kullanmayı bırakmak istiyorum ama zorluyor. Ne biçim bir bağımlılıkmış be. -_- Bazı kişilere onları sevdiğimi söylemek istiyorum. Ama yapamıyorum üstelik benim gibi bir yüzsüz. -,-

Hım bir de anime izlemeyip sürekli durumlarda olmam bazı kişileri rahatsız ediyor olabilir :d bende rahatsızım bu durumdan. Sürekli durumlarda olmamdan değil de hani az anime manga muhabbeti edip durumlarda fazla takılmaktan. Yazmıştım da zaten. Anime-manga forumunda anime veyaa manga hakkında azcık konuştuğum için utanıyorum. Cidden ciddiyim. Ama benim suçum değil -_- tamam benim de sayılır #-# daha sessiz kalmayı seçebilirim ancak kural gelir ise bu mümkün olur. ^^ Ve Barış adminin doğum gününü acaba kutlamasa mıydım ? :/ Diye düşündüm bi an neticede kendisine bir şey ifade etmiyordu eheh sonradan pişman olmamak için kutladım. Oh itiraflar rahatlatıyor. Ölümlü dünya yani. <_< Başka başkaa insanlar olarak kırıcısınız hepiniz bende dahil. Ve ben de yerine bende yazmayı daha çok seviyorum !1! Önyargılı ve sabit fikirler canımı sıkıyor *-* owewowoew acaba spoilera mı alsaydım ? He bide :d ne ise bunu yazmayacağım. Reklamlar !!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Snk deki "çiftlik hayvanları gibi duvarların arasına hapsedildiğimiz gerçeği" benzetmesinin ilk duyduğum andan beri tamamen günümüz dünyasına atıfta bulunduğunu düşünmüşümdür.ama yabancılarda en çok izlenen/fanı olan/bilinen/konuşulan anime olmasına rağmen, onların konuştukları şeyler "mikasa-levi çift olsunmu, çok cool, titan memes, annie hot.." gibi konulardan fazlası değil.. Neyse yani bu bana enteresan geliyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.