Jump to content

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Forumun pek kullanmadığım bir konusu daha  -_- İtiraf ediyorum;

3 - 5 anime izleyip kendini otaku sananlardan gına geldi hayır bir kere bu kelimenin ne amaçla kullanıldığını bilmeyip matah bir şey sanıp kendilerini yaftalamaktan ne zevk aldıklarını gerçekten anlamıyorum  :smile_bilmem:

Okuyun bilgilenin 

https://tr.wikipedia.org/wiki/Otaku

https://otakuron.wordpress.com/otaku-nedir/

Sonra forum öldü deyip gereksiz gereksiz laf atanlar, canlandırın o zaman da görelim sürekli bir eski ile kıyaslama olayı var zaten buna da sinir oluyorum bir de başka forumlar ile kıyaslamalar var ki o konuya hiç girmeyeceğim o zaman oralara takılın yaa  :smile_artiz:

Sürekli bir oyun konusu açıp forum işgalinde bulunanlar sizi de anlamıyorum gidin başka yerde toplanın  -_-

İki tartışma yapan, anime muhabbeti eden insanlara karışmayın aman isteyen izler isteyen izlemez mantığını gütmeyin ne güzel insanlar fikir alışverişinde bulunuyor onları sınırlandırmayın  -_-

Kuralları okudum deyip çarşaf gibi imza boyutları kullanan, üst üste mesaj atan üyeler sizi de anlamıyorum  -_-

Bir de pembe dizi kıvamında takılan bir grup var ki neden ve niçin buradalar hiç anlam veremiyorum eskiden troll diye nitelendirdiğimiz bir tayfa vardı topluca banlamıştık ama onların gözünü seveyim yaa en azından forum ile içli dışlılardı, buradan kendi adıma onlardan özür diliyorum beterin beteri varmış  -_- 

Adminlikten sıkıldım millete sürekli bir şeyleri anlatmaktan bunun üzerine birde anlaşılamamak gerçekten yoruyor insanı, azcık kafatasınızın içinde bulunan ortalama 1,5 kilo ağırlığında olan süngersimsi bir dokuya sahip kıvrımlardan oluşan beyin dediğimiz organı kullanın inanın zor değil başarabilirsiniz.

Sanırım itiraflarım şimdilik bu kadar  :whistling: 

Bu arada kimseye laf atma amacında değilim kafamın takıldığı düşünceleri buraya yazdım birileri çıkıp da laf etmesin  :ph34r:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Forumun pek kullanmadığım bir konusu daha   -_- İtiraf ediyorum;

3 - 5 anime izleyip kendini otaku sananlardan gına geldi hayır bir kere bu kelimenin ne amaçla kullanıldığını bilmeyip matah bir şey sanıp kendilerini yaftalamaktan ne zevk aldıklarını gerçekten anlamıyorum  :smile_bilmem:

Okuyun bilgilenin 

https://tr.wikipedia.org/wiki/Otaku

https://otakuron.wordpress.com/otaku-nedir/

Sonra forum öldü deyip gereksiz gereksiz laf atanlar, canlandırın o zaman da görelim sürekli bir eski ile kıyaslama olayı var zaten buna da sinir oluyorum bir de başka forumlar ile kıyaslamalar var ki o konuya hiç girmeyeceğim o zaman oralara takılın yaa  :smile_artiz:

Sürekli bir oyun konusu açıp forum işgalinde bulunanlar sizi de anlamıyorum gidin başka yerde toplanın  -_-

İki tartışma yapan, anime muhabbeti eden insanlara karışmayın aman isteyen izler isteyen izlemez mantığını gütmeyin ne güzel insanlar fikir alışverişinde bulunuyor onları sınırlandırmayın  -_-

Kuralları okudum deyip çarşaf gibi imza boyutları kullanan, üst üste mesaj atan üyeler sizi de anlamıyorum  -_-

Bir de pembe dizi kıvamında takılan bir grup var ki neden ve niçin buradalar hiç anlam veremiyorum eskiden troll diye nitelendirdiğimiz bir tayfa vardı topluca banlamıştık ama onların gözünü seveyim yaa en azından forum ile içli dışlılardı, buradan kendi adıma onlardan özür diliyorum beterin beteri varmış  -_- 

Adminlikten sıkıldım millete sürekli bir şeyleri anlatmaktan bunun üzerine birde anlaşılamamak gerçekten yoruyor insanı, azcık kafatasınızın içinde bulunan ortalama 1,5 kilo ağırlığında olan süngersimsi bir dokuya sahip kıvrımlardan oluşan beyin dediğimiz organı kullanın inanın zor değil başarabilirsiniz.

Sanırım itiraflarım şimdilik bu kadar  :whistling: 

Bu arada kimseye laf atma amacında değilim kafamın takıldığı düşünceleri buraya yazdım birileri çıkıp da laf etmesin  :ph34r:  

Abla baya uzun olmuş sanki :D Bu arada o süngerimsi organını kullanmayan insanları bi yerden sonra takma işe yarıyor. Ben mesela bir şeye faydalı olmak istiyorum bazen biraz uğraşıyorum baktım olmuyor biraz daha falan ama bir yerden sonra hiç takmıyorum. Biri saçmaladı mı boşver, yazım yanlışı mı yaptı aman ben napayım, sadece '' :D '' veya '' :) '' veya '' Aynen '' diye mesaj mı attı beni ilgilendirmez :/ Bıkıyor insan bi yerden sonra. Sizdeki sabrı da anlamıyorum benim bıkıp uğraşmamam yaklaşık birkaç saati falan aldı heralde siz yıllardır uğraşıyosunuz böyle şeylerle :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Abla baya uzun olmuş sanki :D Bu arada o süngerimsi organını kullanmayan insanları bi yerden sonra takma işe yarıyor. Ben mesela bir şeye faydalı olmak istiyorum bazen biraz uğraşıyorum baktım olmuyor biraz daha falan ama bir yerden sonra hiç takmıyorum. Biri saçmaladı mı boşver, yazım yanlışı mı yaptı aman ben napayım, sadece '' :D '' veya '' :) '' veya '' Aynen '' diye mesaj mı attı beni ilgilendirmez :/ Bıkıyor insan bi yerden sonra. Sizdeki sabrı da anlamıyorum benim bıkıp uğraşmamam yaklaşık birkaç saati falan aldı heralde siz yıllardır uğraşıyosunuz böyle şeylerle :D

asdfghgfsa Birilerinin okuyacağından şüpheliydim  :D Uzun mu olmuş daha yazardım da baktım dilin kemiği yok yazdıkça gidiyor dedim ben burada durayım  :whistling: O kadar çok hazıra konma mantığını benimsemiş insanlar var ki en azından gençlerimiz bir şekilde bunun önüne geçsin bir şeyleri değiştirsinler istiyorum ama gençlerimiz bile beter durumdalar fazla daldım yine susayım ben  :smile_oleyo:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

asdfghgfsa Birilerinin okuyacağından şüpheliydim  :D Uzun mu olmuş daha yazardım da baktım dilin kemiği yok yazdıkça gidiyor dedim ben burada durayım  :whistling: O kadar çok hazıra konma mantığını benimsemiş insanlar var ki en azından gençlerimiz bir şekilde bunun önüne geçsin bir şeyleri değiştirsinler istiyorum ama gençlerimiz bile beter durumdalar fazla daldım yine susayım ben  :smile_oleyo:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Abla sen 2000'liler denen nesli bilmiyor musun :D Tabii hepsini kastetmiyorum ama gerçekten pc telefon başında oturmaktan mıdır nedir çok ayrı bişey onlar. Herkesi kastetmiyorum tekrardan diyeyim forumda bolca 2000'li var zaten sdghfds Ayrıca benim de 7 tane 2000'li kuzenim var ama mesela onlar da öyle değişik değiller normal insanlar en azından bana öyle geliyor şimdilik :D

Kısaca beklentiyi çok büyük tutmamak lazım bizim nesillerden iyi olacaklarını sanmıyorum :D

Zaten bu kuşak olayı ayrı dert, genişlemek yerine daralan bir nesle doğru ilerledik ne zaman dışarıda top oynamayı bıraktık işte o zaman kaybettik bana göre, dediğin gibi herkesi ayn kefeye koymak olmaz ama nedense herkes bir herkesleşme çabası içinde hani bu 2000 ler dediğin kuşak sonuçta bizim kuşağın mirası 70 ler ve 80 ler kuşağının nasıl bizden böyle bir gençlik çıktığını tartışmak gerek aslında  ^_^

12 yaşımdayken rüyamda işemeye gittim ondan sonra işerken dedim ohh çok rahatladım , sıcak bişey hissetmeye başladım yavaş yavaş uyandım  :D Uyanınca bile işemeye devam Ç :D dedim bir kere batmışken hazır ssjsjsj

Rahmetli dedem geldi aklıma hastalığının son evresinde aklı gitmeye başlamıştı bir sabah uyandım annem kapının önünü yıkıyor gittim dedemin yanına garibim torunn ne zaman tuvalete otomatik ışık taktırdınız kapıyı açtım ışık yandı dedi benim jeton düştü rahmetli sen dış kapıyı aç apartmana sal  :smile_oleyo:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nesil ayrımı yapmayı pek sevmem ama bizim dönem daha oturaklı yeni nesil pek iç açıcı değil çevremde örnek çok artı bizzat kardeşim var tamamen farklı düşünce yapımız ve davranışlarımız onun yaşındaki halimi düşünüyorum ama yine benzer bi yanımız yok gençler her sene dahada kötüye gidiyor sanki.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.